Panna (23.8. - 22.9.)

Panny jsou největší detailisté z celého zvěrokruhu. Umí rychle najít chyby a nesrovnalosti a svůj skepticismus uplatňují často tím, že se snaží najít konkrétní důkazy a logické vysvětlení pro různé situace. Panny se často řídí logikou a fakty při řešení problémů. Jsou skeptičtí vůči tvrzením, která se zdají iracionální a preferují konkrétní a racionální vysvětlení. Milují čtení referencí a dlouho sbírají informace, než se pro něco rozhodnou, protože zvažují možné důsledky opravdu ze všech stran.

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři mají přirozenou touhu po poznání a zkoumání. Jsou ochotní se ponořit do problematiky a hledat hlubší významy. Tento vyšetřovací duch může Štíry vést k zájmu o nadpřirozené jevy a okultní praktiky, i když k tomuto tématu přistupují se zdravou dávkou skepticismu. I když je pro Štíry typická silně vyvinutá intuice, zdrženlivě přijímají tvrzení, která nelze doložit. Jejich odhodlání odhalit pravdu je provázeno snahou filtrovat informace a větší dávkou opatrnosti, než je někdy nutné.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelci jsou přirozeně dobrodružní a touží po objevování nových zkušeností a horizontů. Tento duch dobrodružství a objevování může vést k jejich zájmu o různé aspekty mystiky a nadpřirozena. I přes svůj optimistický a otevřený charakter jsou schopni být skeptičtí, zejména k tvrzením, která nemají dostatečné důkazy nebo se jeví jako iracionální. Dávají přednost prověřování různých úhlů pohledu než slepému přijetí.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Pokud hledáte praktika s realistickým přístupem k životu a orientací na hmotný svět, pátrejte po Kozorohovi. Kozorozi jsou známí svou cílevědomostí a touhou po dosažení úspěchu. To může vést k tomu, že budou skeptičtí vůči čemukoli, co jim nepřipadá jako nástroj pro dosažení jejich cílů a nemá praktické uplatnění. Může být obtížné je přesvědčit o něčem, co nepřinese rychle konkrétní a hmatatelné výsledky.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři jsou astrologicky charakterizováni jako inovativní, intelektuální a nezávislí jedinci. Tato kombinace vlastností může skutečně ovlivnit jejich přístup k životu, protože rychle zpochybní vše, co postrádá pevný a logický základ. Tak jako si chameleón hbitě mění barvu své kůže, tak se Vodnáři v životě dokáží přizpůsobit měnícím se okolnostem. Tito neotřelí myslitelé jsou známí svou nezávislou a pokrokovou povahou. Dokážou zpochybňovat konvenční přesvědčení a jsou otevřeni zkoumání nových myšlenek.

Související články

Zdroj: www.astrotalk.com, www.yourtango.com