Štír (24. 10.-22. 11.)

Lidský detektor lži. Pokud mu padnete v nemilost, dokáže být pěkně zákeřný. Štíři umí být velmi humoristicky založení. Milují společenský život a vyžívají se, když se okolí v jejich přítomnosti baví. Štíři v tomto mají obrovskou výhodu, umí se totiž skvěle přetvařovat a vládnout obrovským množstvím manipulativních technik. Jsou záludní a úskoční.

To znamená, že když se k vám Štír chová mile, nemáte automaticky vyhráno. Je dost možné, že vás chce jen hlouběji poznat, zjistit, jaká jsou vaše slabá místa, a pokud nebudete loajální, pořádně se na vás vyřádí. Jejich životní motto je držet si přátele blízko a nepřátele ještě blíž.

Ryby (21. 2.- 20. 3.)

Ač to pro někoho může být šokující, Ryby nemusí být vždycky jen mírumilovné, andělské bytosti. Umí být totiž pěkně zákeřné, a i když odpustí všem, nikdy nezapomínají. Křivdy si v srdci nosí velmi dlouho a vše si berou osobně. Proto si přátelství s nimi hýčkejte a buďte na ně hodní.

Za žádnou cenu je neshazujte a vnímejte, co vám říkají. Pokud Rybám ublížíte, můžete se těšit na horu emoční manipulace, jelikož Ryby vládnou těmi nejsilnějšími emocemi. Když mají Ryby špatnou náladu, negativní energie zaplní prostor široko daleko a může být nakažlivá. Až takovou sílu dokáže mít rybí smutek.

Kozoroh (22. 12.- 20. 1.)

Kozoroh je znamení silné, ambiciózní a tvrdohlavé. Na prvním místě jsou seberealizace a peníze. Vše ostatní přichází až potom. Arogance a povýšenost nad ostatními z nich přímo tryská a oni se tím rozhodně netají. Pokud jde o peníze, Kozoroh nezná bratra. Konkurenci roznese na kopytech, i kdyby to byli až do poslední minuty jeho nejlepší přátelé.  Je schopný vás využít dokud se mu budete hodit, a pak vás odhodí jako kus hadru.

Proto lidé ve znamení Kozoroha zůstávají většinou sami. Buď tak naštvou své okolí, že se s nimi nikdo nechce bavit, nebo naopak okolí naštve je, oni se zavřou do své kanceláře a budou se naplno věnovat penězům a jak docílit bohatství.

Lev (23. 7.- 22. 8.)

Lidé ve znamení Lva jsou velice vypočítaví. Jejich žebříček hodnot je velice jednoduchý, na prvním místě jsou oni sami a jejich potřeby. Na sebelásce samozřejmě není nic špatného, pokud se ovšem nezamění za narcismus. Lev musí být vždy středem pozornosti a dovádí ho k šílenství, že by se o záři reflektorů musel s někým dělit, a už vůbec ne, kdyby mu ji někdo, nedej bože, kradl.

Když se Lev cítí upozaděn, probudí se v něm obrovská zákeřnost až úskočnost a začne na vás tasit drápy. Ve své cestě za úspěchem je schopen udělat všechno, a to i podkopnout nohy nejlepším přátelům. Jejich výhodou je i jejich silná přirozená autorita, díky které mohou skvěle manipulovat okolí.

Související články