Každé znamení zvěrokruhu je jedinečné a má různé vlastnosti. Atributy každého znamení se projevují v mnoha oblastech života, včetně talentů, dovedností a charakteru osobnosti. Nejedná se jen o ty kladné, každé znamení si nese i své zápory. Ovšem oproti těm ostatním je vždy v jistém ohledu nejlepší. Jaké nadání se tedy týká vás?

Beran

Jedinci narození v tomto znamení jsou nejaktivnější a nejnadšenější. Berani jsou nejen odvážní a neúnavní, ale jsou velice iniciativní a činorodí. Jedná se o přirozené vůdce, kteří mají často sklon k risku.

Býk

Pokud jste se narodili ve znamení býka, patříte k těm nejkrásnějším a nejpraktičtějším. Umíte velice dobře řešit praktické stránky života, ale i nevšední krásu. Vaší kladnou stránkou je trpělivost a neutuchající vytrvalost.

Blíženci

Narodili jste se ve znamení Blíženců? Tak to patříte k těm nejvšestrannějším a mentálně nejčilejším jedincům. Vaší silnou stránkou je kreativita. Díky vysoké inteligenci vynikáte jak v mluveném, tak i psaném projevu.

Rak

V případě, že jste rak, patříte mezi nejcitlivější, nejmateřštější a nejsoudržnější znamení. Dokážete být značně empatičtí a umíte se báječně postarat o druhé. Máte silně vyvinuté ochranitelské a obranné instinkty.

Lev

Znamení lva je nejvitálnější a nejšlechetnější. Jedinci narození v tomto znamení mají silné sebevědomí a jisté charisma. Jsou dobří v showbusinessu a mají sklon k dramatu. Lvi vystupují vždy ve velkém stylu a jsou rádi středem pozornosti.

Panna

Pokud jste se narodili ve znamení Panny, patříte mezi nejpracovitější jedince a také jste největšími detailisty. Vynikáte především ve své praktičnosti a vaším kladem je i výborné analytické myšlení. Celý život prahnete po dalším vzdělání.

Váhy

Jsou vaším znamením váhy? V tomto případě jste jistě nejsvůdnější a také nejspolečenštější. Milujete pozornost a jste výborní v diplomatickém jednání. Jste vyrovnaní a spravedliví jedinci, někdy vás brzdí sklon k váhání.

Štír

Jestliže jste štír, patříte mezi nejintenzivnější a nejvynalézavější znamení zvěrokruhu. Dostali jste do výbavy značnou dávku energie, bojovnosti a vášně. Nikdy však nad ní neztrácejte kontrolu, vaše běsnění se často může podobat nezvladatelné hysterii a žárlivosti.

Střelec

V případě, že jste střelec, vezte, že jste svou povahou nejdobrodružnější a nejpravdomluvnější. Vaší další silnou stránkou je optimismus, ctižádostivost a láska ke svobodě s touhou hledat nové ideje. Stejně tak nezapřete svou dobrodružnou povahu.

Kozoroh

Jedinci ve znamení kozoroha jsou nejsvědomitější a nejctižádostivější. Umíte k životu přistupovat velice praktickým způsobem a máte velmi vřelé srdce, které však neodrýváte každému a hned. Stejně tak vás zdobí houževnatost a neutuchající píle.

Vodnář

Toto znamení zvěrokruhu je ze všech nejvíce originální a také nejvíce nezávislé. Jistě jste dostali do vínku výbornou paměť, silnou intuici a lásku ke svobodě a přátelství. Patříte mezi velice šarmantní jedince s vysokou inteligencí.

Ryby

Jestliže jste narozeni ve znamení ryb, patříte mezi nejobětavější a nejláskyplnější jedince. Jste velice citliví a silně prožíváte příběhy svého okolí. Máte silnou představivost a fantazii a milujte kvalitní humor, a to i ve vážných životních situacích.

Související články

Zdroje: www.zeny.iprima.cz, www.svetzeny.cz, www.ocko.tv