Krysa

Krysy jsou plné energie a odvahy, takže pro tyto jedince vybírejte dárky, které jim umožní vyjadřovat sebe sama. Například originální oblečení nebo výrazný doplněk. Zkuste zjistit, zda mají nějaký konkrétní styl nebo umělce, kterého preferují, protože je potěšíte i originálním uměleckým dílem.

Buvol

Buvoli jsou tvrdohlaví, velmi věrní a umění relaxovat povýšili na novou úroveň. Obdarujte je něčím, co ocení jejich odhodlání a odolnost. Může to být ručně vyrobený šperk nebo personalizovaný kalendář. Buvoli jsou zvířata, která milují rodinné setkání a společné aktivity. Tak co takhle pořídit stolní hru pro celou rodinu? Je to skvělá zábava, která navíc posílí rodinné vazby a při které se bude smát celý večer.

Tygr

Tygři jsou znamení plné vnitřního žáru a nezkrotné energie. Mají skutečný smysl pro dobrodružství a jsou rození sportovci, kteří milují intenzitu a výzvu. Jak potěšit tygří srdce? Vybírejte pro ně dárky, které podporují jejich smělejší stránku. Co třeba významná kniha nebo vstupenky na dobrodružný zážitek? Jako vášniví sportovci nikdy nepohrdnou sportovním náčiním či permanentkou na cvičení.

Zajíc

Představte si tedy dárek, který je hebký, jemný a láskyplný, třeba jako vysoce kvalitní voňavka nebo luxusní kosmetika. To je ideální dárek pro Zajíce. Zajímavé je, že Zajíci jsou také velmi zruční. Když jim pořídíte sadu nářadí nebo nástroje k ručním pracím, budou nadšení. Jejich výrobky jsou vždy vysoce ceněny, a proto byste je měli vždy ocenit.

Drak

Draci žijí na vysoké noze, milují luxus, a proto je jejich vkus velmi náročný. Ale nebojte se, překvapit je můžete designovými doplňky do bytu, které ještě více podtrhnou jejich styl. Představte si, jak by se jim líbil originální obraz nebo skulptura, která by odhalila jejich silný a nebojácný charakter. Takový dárek by byl jako zrcadlo jejich duše, které by každý den připomínalo, jak jsou jedineční.

Had

Dárek pro Hada by měl být něco, co bude podporovat jeho hluboký intelekt a zvídavost. Skvělým příkladem může být zajímavá kniha nebo puzzle, které ho zabaví na dlouhé hodiny. Není nic překvapujícího na tom, že Hadi mají rádi výzvy. Ať už jde o logické hry nebo o knihu plnou tajemství, rádi se zapojují do aktivit, které stimulují jejich mozek.

Kůň

Podle čínského horoskopu jsou Koně symbolem otevřenosti a dobrodružství. Jsou to tvorové, kteří milují svobodu a mají rádi společnost. A tak, když přemýšlíte o tom, co jim dát jako dárek, měli byste mít na paměti jejich zálibu v cestování a touhu poznávat nové věci. Nezapomeňte, že nejdůležitější je dát Koňům pocit, že jsou milováni a ceněni. Protože v konečném důsledku, to je to, co Koně opravdu chtějí – cítit se, že jsou součástí rodiny a že jsou pro nás důležití.

Koza

Dárek pro Kozu by měl skutečně vyjadřovat kreativitu, umění a jemnost. Můžete zvážit zakoupení nebo vytvoření ručně malovaného obrazu. Pokud mají zájem o hudbu, můžete je potěšit hudebním nástrojem jako je kytara, klavír nebo flétna. Buď to, nebo hudební lekce, pokud už hrají na nějaký nástroj. Kozy si cení chvil strávených s rodinou. Můžete jim nabídnout svůj čas a pozornost, třeba den strávený společně, za což budou nesmírně vděčné.

Opice

Dárek pro Opice vybírejte tak, aby podnítil jejich zvídavost, byl zábavný a aby nasbíraly díky tomu všemu nové zkušenosti. Darujte jim kurz, který je zajímá, a umožní jim získat nové dovednosti. Může to být kurz vaření, fotografie, šití, programování nebo cokoli, co je bude bavit a rozvíjet. Můžete darovat zážitek, jako je let balónem, řízení luxusního sportovního auta na závodním okruhu, kurz létání nebo výlet na vodopády.

Kohout

Kohouti jsou sebevědomí a ambiciózní, někdy i trochu výstřední osobnosti, které každá společnost potřebuje. Dárky pro ně by měly odrážet jejich touhu po úspěchu. Přemýšlejte o luxusních hodinkách, elegantní kancelářské sadě nebo značkovém oblečení. Pokud víte, že mají konkrétní koníček jako je malování, hudba, zahrádkářství nebo jiný, můžete vybrat dárek, který bude s tímto koníčkem souviset.

Pes

Pes je v čínském horoskopu znamením loajality a upřímnosti. Dárky pro ně by měly odrážet jejich upřímnou a věrnou povahu. Přemýšlejte o personalizovaných dárcích jako šperky, fotokniha, deka se jménem, které jim ukážou, jak moc si jich vážíte. Navzdory své pracovitosti si Psi potrpí na aktivní odpočinek. Proto mohou být nadšeni zážitkem na volný čas, jako je lezecký kurz, taneční lekce nebo vstupenky na sportovní událost. Pomozte jim relaxovat a objevovat nové zážitky.

Vepř

Vepř je znamením štěstí a hojnosti. Dárky pro ně by měly být bohaté a plné veselí. Co třeba něco sladkého nebo třeba nějaký vtipný dárek, který je rozesměje? Vepři mají rádi krásu a estetiku. Květiny v dekorativním květináči nebo elegantní květinová aranžmá mohou být krásným dárkem. Vyberte knihu podle jejich zájmů. Může to být román, kniha o umění, nebo jiné téma, které je zajímá. Vepři ocení praktický dárek, jako je kvalitní kabelka, peněženka nebo hodinky.

Pamatujte, dárky jsou jen materiální formou našeho citu a lásky ke druhým. Nezáleží na tom, jak velký nebo malý dárek je, důležité je, s jakými pocity a myšlenkami je dáván. Přeji vám veselé a bez stresové nakupování!

Související články

Zdroj: horoskopy.cz