Býk (21.4. - 21.5.)

Jakmile ženy narozené v Býku vyprovokujete, připravte se na divokou bouři. Tyto ženy jsou obvykle velmi klidné, vydrží i poměrně dlouhé provokování, ale jakmile se začne někdo navážet do jejich rodiny, je zle.

Ženy v Býku jsou okamžitě připraveny k boji. Jsou pak neuvěřitelně divoké a nepředvídatelné, připravené utkat se s nepřítelem, klidně i ve fyzickém boji. Musí pak z něj vyjít vítězně, jinak nemají dost.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Na první pohled se mohou ženy narozené ve znamení Blíženců zdát naprosto vyrovnané a klidné. Opak je ale pravdou. Na jedné straně mají velmi empatický charakter, na straně druhé pak objevíte i cynismus a touho neustále soutěžit.

Jsou totiž poháněné planetou Merkur, která je vede k útoku, a to proto, aby ukázaly svou povýšenost nad ostatními. Když se dostanou do konfliktu, létají jiskry a hlavně drsná slova, protože Blíženci jsou mistři komunikace. Blíženkyně umí opravdu ublížit slovem, které bolí víc než facka.

Rak (22.6. - 22.7.)

Za vznětlivost Raka může jeho instinktivní impulzivita a iracionalita ve chvílích hněvu. Tyto ženy vodního znamení se nechávají často strhnout pozitivními emocemi, které se projevují velkým nadšením, stejně jako negativními emocemi, které mohou vést k obrovským výbuchům hněvu.

Ženy v Raku patří mezi nejemotivnější znamení zvěrokruhu. Dávají všem najevo, co cítí, a jejich výkyvy nálad bývají často nesnesitelné. 

Panna (23.8. - 22.9.)

Konflikty s Pannou? Kdo tyto ženy zná, ví, že jsou velmi časté a obtížné. Narodily se s vrozeným romantismem v krvi, avšak společně se sebestřednou a ješitnou stránkou jejich osobnosti.

Nimrají se v detailech a vyvolávají hádky o ničem. Jakmile se cítí napadeny nebo osočeny, okamžitě zaútočí a chtějí vás zničit, zesměšnit a ponížit. A hlavně ublížit, aby se cítily jako na vítězném stupínku. Jsou citlivé i divoké zároveň. Nechtějte se jim dostat do rukou. 

Související články

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, www.cosmopolitan.com