Střelec (23. 11.-21. 12.)

Ženy Střelci jsou andělské, někdy až naivní duše. Cesta k jejich srdci může být složitější a plná kompromisů, ale jakmile vás pustí do svého života, udělaly by pro vás první poslední. Stačí si říct a snesou vám modré z nebes. Vždy rády pomohou, oplývají velmi hlubokou empatií a vždy staví problémy ostatních před své vlastní.

Proto okolí často jejich laskavé srdce zneužívají. Jenže tyto ženy jsou tak dobré, že jim to nevadí. Jejich smyslem života je, aby se ostatní měli dobře, i kdyby tím utrpěla jejich vlastní spokojenost.
Střelkyně jsou exploze optimismu a do každé ponuré místnosti vnesou kousek slunce. Jejich pozitivní energie je až nakažlivá. Jsou schopny neuvěřitelně vroucně milovat své bližní, a proto jsou jedno z nejoblíbenějších znamení. Pozemští andělé, kteří vždy pomohou a nikdy vás neopustí.

Lev (23. 7.- 22. 8.)

Síla, temperament a individualita. To jsou Lvice ve třech slovech. V každé místnosti je jich plno, milují společnost a jsou to jedny z nejlepších baviček. Nechybí jim sebevědomí a přirozená autorita z nich přímo čiší. Ženám ve znamení Lva stačí málo, abyste si získali jejich srdce. Stačí jim naslouchat a respektovat.

Výměnou za vaši náklonnost se za vás budou i rvát. Jsou to rozené ochránkyně. Jakmile vám někdo ublíží, Lvice si s nimi nebudou brát servítky. Když vás ale vpustí k jejich srdci, zjistíte, že tyto ženy umí být i křehké a velmi milující. Udělají pro vás, co vám na očích uvidí. I kdyby vám bylo nejhůř, Lvice vás z toho vždycky dostanou. Jakmile jim dáte svou pozornost, rozkrájí se pro vás a udělají takřka cokoliv, jen aby vás viděly šťastné.

Beran. (21. 3.- 20. 4.)

Ženy ve znamení Berana jsou velmi silné osobnosti. Empatické, charismatické a spolehlivé. Vždy rády pomohou. Ať máte praktické či emocionální potíže, budou tu vždy pro vás. Jakožto ohnivé znamení jsou schopny se neuvěřitelně nadchnout pro věc a ať už dělají cokoliv, vždy do toho dají 100% své energie. Andělští Berani dokáží hluboce vnímat emoce a rodina je pro ně na prvním místě v žebříčku hodnot. Jsou schopny se pro vás absolutně rozkrájet a jejich dobrota srdce je až dojemná.

Proto jsou ženy v tomto znamení nejlepšími manželkami, matkami nebo babičkami. Vždy se na ně můžete spolehnout, své členy rodiny si hýčkají a postarají se o vaše pohodlí a budou vás opečovávat. S Beranem se budete mít jako v ráji.

Související články

Zdroje: virali.video, www.horoskopy.cz