Beran (21.3. - 20.4.)

Se soutěživou ženou v Beranu se do křížku nepouštějte. Je to jako snažit se předběhnout rychlík, který se šílenou rychlostí řítí přes rovnou pláň. Ženy v Beranu jsou nesmlouvavé, neústupné a neoblomné. Když se jednou rozhodnou, že něco chtějí, pustí se do toho se vším, co mají. Jsou to neohrožené bojovnice, které se nebojí jít proti proudu. Jejich odvaha je tak ohromující, až je téměř nakažlivá.

Narodit se ve znamení Berana znamená být rozenou vůdkyní. Ale to jim nestačí. Chtějí být nejen vůdci, ale také tvůrci. Chtějí tvořit svůj vlastní svět, kde budou vládnout se suverenitou a silou, kterou jen málokdo dokáže napodobit.

Rak (22.6. - 22.7.)

Největší překvapení, co dnes budete číst, je, že sem patří i Rak. Ženy v Raku jsou obdivované za svou něhu, empatii a hluboké citové spojení, které dokážou navázat. Kdo z nás by si nepřál být obklopen takovými lidmi, kteří nás vidí, slyší a mají nás rádi takové, jací jsme?

A tady je ten paradox. Pokud se pokusíte ženě v Raku ublížit nebo je zesměšnit, můžete očekávat, že se vám to vrátí. Ne že by byly zlomyslné, ale jednoduše nesnášejí nespravedlnost a hraní si s jejich city. Příště, až se setkáte se ženou Račicí, neberte ji na lehkou váhu. Respektujte její citlivost, ale také její odhodlání. A pamatujte na to, že i když je něžná, není slabá. A že i když je citlivá, není slaboch.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Co si vlastně představíte pod pojmem Blíženci? Myslíte nyní na dvě poloviny jednoho celku, které se věčně přitahují a odpuzují? Je to znamení rozporů a duality, dobro versus zlo. Ženy v Blížencích jsou jako chameleoni – dokážou se přizpůsobit jakékoli situaci nebo skupině lidí. Jsou to skvělé společnice, které rády sdílejí své nápady a pocity.

Ale na druhé straně, jejich záliba v proměně jejich okolí znervózňuje. Člověk si úplně říká, když s nimi mluví: „Tak kdo dneska budeš, ta hodná, která mě miluje a pomůže mi v krizi, anebo ta zlá, která mojí krize využije ve svůj prospěch, ty liško podšitá?“

Štír (24.10. - 22.11.)

Představte si Štírku jako temný klenot. Je nádherná, ale také ostrá a nebezpečná. Její hluboké barvy a tajemné tóny přitahují naši pozornost, ale jakmile se jí dotknete, může vás zranit. Žena ve Štíru je jako krásný, ale vzdálený ledovec – fascinuje nás svou majestátností, ale zároveň nás může zmrazit svou chladnou povahou.

Říká se, jak Štírky ničí vztahy svým chováním. Jsou totiž tvrdohlavé, kontroverzní a často se zdají být zcela neschopné empatie. Štírka je ve skutečnosti hluboce citlivé znamení. Jsou zranitelné, silně emocionální a často se cítí nepochopené.

Související články