Beran (21.3. - 20.4.)

Ve světě plném nejistoty a chaosu Berani přicházejí s neotřelým optimismem a odhodláním, které nás nenechává na pochybách. Jsou připraveni postavit se čemukoliv, co jim stojí v cestě za štěstím. Není to však jen o tom, že Berani jsou nebojácní bojovníci. Je v nich něco mnohem hlubšího a komplexnějšího. Jsou to také jedinci plní vášně a odhodlání, kteří jsou schopni nejen bojovat za lásku, ale také ji hluboce cítit a oceňovat.

Rak (22.6. - 22.7.)

Rak je rytířem v zářivé zbroji, který se nezastaví před ničím, aby zajistil štěstí a bezpečí své vyvolené. Je to ten, kdo stojí v první linii, když je partner ve středu bouře a poskytuje pevný základ, na kterém mohou společně postavit svůj vztah. Rak je ten, kdo svůj štít postaví proti všem nepřátelům a bude bojovat až do posledního dechu, aby zachoval lásku a harmonii ve svém osobním životě.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lev je hrdý ochránce romantiky. Až příliš často je romantika v dnešní době vystavena pochybnostem a cynismu. Lev je ochoten bojovat za to, co miluje, bez ohledu na následky.
Nejenže bojuje za lásku, ale také se nebojí prosazovat svůj závazek. To znamená, že pokud Lev něco slíbí, můžete se spolehnout, že to splní. Lev je prostě ten typ, který se nebojí říct "ano" a pak si za svým rozhodnutím stát a "ne", když to znamená bránit to, co je mu drahé.

Štír (24.10. - 22.11.)

Když Štír miluje, miluje naplno. Jeho srdce je plné, jeho mysl je zaneprázdněná, je úplně ponořený. Nikdo jiný neexistuje. Štír je tak zcela ponořený do vztahu, že se nebojí plavat v hlubokých vodách krize. Zatímco ostatní by se mohli rozhodnout skončit vztah před konfrontací s problémy, Štír se nebojí. Ponoří se hluboko do problému a neúnavně pracuje na jeho vyřešení.

 Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelci jsou praví bojovníci za lásku. Nebojí se výzev a jsou ochotni riskovat vše, aby udrželi jiskru v jejich vztahu. S jejich dobrodružným duchem a odhodláním jsou skutečným zdrojem inspirace pro všechny, kteří chtějí udržet svůj vztah živý a vzrušující. Jedním z nejúčinnějších způsobů, který Střelci používají k udržení motýlů v břiše a lásky, je stálé objevování nových zážitků a dobrodružství.

Související články

Zdroj: astrotalk.com