Není divu, že ke zvířatům cítíme tak hlubokou náklonnost. Ačkoliv mnozí z nás sdílejí tuto lásku ke zvířecím společníkům, astrologie nám naznačuje, že některá znamení zvěrokruhu mají ke zvířatům ještě bližší vztah.

Beran (21.3. - 20.4.)

Energická povaha Beranů se odráží i v jejich vztahu ke zvířatům. Mají tendenci být aktivní a venkovní typy, a tak se často spojují se zvířaty, která dokážou sdílet jejich dobrodružný duch. Psi plní energie a touhy po dobrodružství jsou pro Berany ideálními společníky.

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci, milovníci pohodlí a stability, nacházejí ve zvířatech spřízněné duše, které jim přináší klid do jejich života. Mají silný smysl pro loajalitu a pevně se připoutávají ke svým zvířecím přátelům. Kočky, které si užívají domácí pohodu stejně jako Býci, jsou často oblíbenými společníky tohoto znamení.

Rak (22.6. - 22.7.)

V astrologii je Rak spojován se 4. domem, který reprezentuje domov, rodinu a kořeny. Tato charakteristika se projevuje i ve vztahu k zvířatům. Jejich citlivost jim umožňuje navazovat silné vazby se zvířaty. Malá, klidná zvířata, jako jsou králíci, křečci nebo akvarijní ryby, jsou pro Raky ideální, protože jim mohou nabídnout pocit spojení s přírodou a současně vyžadují citlivou péči, kterou Rak rád poskytuje.

Panna (23.8. - 22.9.)

Pečlivá a metodická povaha Panen se odráží i v jejich přístupu k péči o zvířata. Mají oko pro detail a zajištění, že jejich zvířecí společníci mají vše, co potřebují pro zdravý a šťastný život. Panny mohou najít spřízněné duše ve zvířatech, která ocení jejich pečlivou a láskyplnou péči jako jsou dobře vycvičení psi nebo koně, kteří vyžadují značnou lásku a pozornost.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelci, milovníci svobody a dobrodružství, mají rádi zvířata, která sdílejí jejich touhu po objevování. Toto znamení často najde radost ve společnosti zvířat, která jsou nezávislá a mají svobodného ducha. Ptáci nebo koně, kteří mohou Střelcům nabídnout pocit společného objevování, jsou pro ně ideálními společníky.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Ryby vnímají intuitivně potřeby svých zvířecích přátel. Mají tendenci být přitahovány k vodním zvířatům jako jsou ryby, želvy nebo dokonce mořští savci, ale jejich láska a soucit se vztahuje na všechny druhy zvířat. Ve svém domácím prostředí Ryby často vytvářejí útočiště, kde se zvířata mohou cítit bezpečně a milovaně a jsou ochotné investovat svůj čas a zdroje do péče o zvířata, která potřebují pomoc.

Každé z těchto znamení zvěrokruhu přináší do světa zvířat jedinečný přístup a lásku. Ať už se jedná o aktivní procházky s Beranem, pohodové večery s Býkem nebo zachraňování zvířat s Rybami, láska k zvířatům je univerzální jazyk, který nás spojuje všechny. Zvířata nám neustále připomínají, co je v životě opravdu důležité: lásku, péči a soucit. A v tomto duchu nás zvěrokruh vede k tomu, abychom byli nejen lepšími přáteli našim zvířecím společníkům, ale i lepšími lidmi vůči sobě navzájem.

Související články

Zdroj: my.astrofame.com