Dnes můžete prožívat lásku a vášeň s velkou intenzitou, jako kdyby se každý váš pocit násobil. Emoce mohou být silné a transformující. To je jako kdyby se vaše energie soustředila na jednom místě, což by mohlo váš vztah posílit.

Štír je také symbolem věrnosti a odhodlání. Luna ve Štíru může posílit touhu po hlubokých a věrných vztazích. Můžete cítit, jak se vaše emoce stávají hlubšími a vaše spojení s partnerem silnějším. To je jako kdyby váš vztah byl pevným mostem, který se dnes ještě více upevní.

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci jsou známí svou silnou vůlí a odolností. Jsou to tvrdohlavci, kteří se nevzdávají snadno. Luna ve Štíru však přináší do jejich života nový rozměr. Emoční intenzitu. Ve vztazích prožívají lásku a vášeň s nevídanou silou. Tato emoce může být pro ně silně transformační, a to je může vyvést z jejich zóny pohodlí. Bude to pro ně výzva, ale zároveň šance na to, prohloubit si své pocity a spojení se svým partnerem.

Štír (24.10. - 22.11.)

Ačkoli by se mohlo zdát, že Štír je v elementu svého živlu, i pro něj může být Luna ve Štíru něco nového. Štír symbolizuje věrnost a odhodlání, a právě Luna ve Štíru může posílit jejich touhu po hlubokých a věrných vztazích. Štíři se v tomto období mohou chtít ponořit do hloubky svých pocitů a vztahů. Mohou se objevit tajemství, které jim umožní hlubší prozkoumávání svých i partnerských emocí.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnář je znám svou sociální povahou a otevřeností. Často se však může objevit výzva v otevřené komunikaci. Štíří energie může být někdy záhadná a vyhýbá se přímým projevům emocí. Ale právě to může Vodnářům pomoci. Luna ve Štíru posílí jejich schopnost vnímat podtexty a nevyslovené pocity ve vztahu, což jim může otevřít nové možnosti v komunikaci se svým partnerem.

Související články