Rak (22.6. - 22.7.)

Rak, tento stále podceňovaný hrdina zvěrokruhu, v sobě nese hlubokou zranitelnost, která pramení z jeho citlivosti. A právě tato citlivost je klíčem k uzdravení duše. Jak? Představte si to jako když se snažíte vyřešit složitý problém. Řešením není se mu vyhýbat, ale právě naopak – musíte přijmout všechny jeho aspekty, porozumět jim a pak s nimi pracovat. Rak v tomto ohledu dokáže být vynikajícím průvodcem.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnář je zase ten, kdo přináší náhlé pravdy, které mění naše vnímání světa. Jako blesk z čistého nebe dokáže přinést osvícení, které mění náš pohled na svět. Vodnáři svými myšlenkami a názory často šokují své okolí. Představte si to jako když vám někdo otevře oči k něčemu, co jste dříve neviděli. To je právě to, co může Vodnář nabídnout.

Ryby (21.2. - 20.3.)

A co Ryba? Ryba je tím, kdo nás učí soucitu a empatii, kdo nám ukazuje, jak přijmout druhé takové, jací jsou. Je to jako když se potápíte do hlubin oceánu a objevujete nové světy plné barev a života. Ryba vám umožňuje proniknout do hlubin své duše a objevit tam poklady, o kterých jste neměli ponětí. Pokud hledáte osobu, jež vás bude inspirativně podporovat a povzbuzovat, abyste neztráceli víru, Ryby představují přesně tu pravou oporu pro vás.

Související články

Zdroj: actualno.com