Nejnovější články

ananas

Toto ovoce by ženy nad 50 let měly jíst denně. Je skvělé proti křečovým žilám

Křečové žíly neznamenají pouze estetický problém. Dost často s nimi jdou ruku v ruce i potíže zdravotní. Jak křečovým žilám předcházet a co dělat, když už se objeví? Vsaďte na dary přírody. I v ovocné říši se najde spousta pomocníků, kteří s nevzhlednými křečovými žílami udělají krátký proces. Jako třeba ananas, ale nejen ten. Jak to funguje?
Skvělé mlsání k televizi připravíte za pár korun ze starého pečiva.

Staré rohlíky nevyhazujte! Udělejte z nich skvělé mlsání k televizi za pár korun

Ceny potravin rostou raketovou rychlostí a některé oblíbené pochoutky raději zůstávají ležet v regálech. Jenže koukat na film v televizi bez nějakého dobrého křupání není úplně ono. Dobrá zpráva je, že za pochutiny k televizi nebo pohoštění, když přijde nečkaná návštěva, si můžete vyrobit sami za pár korun. Skvěle tak využijete staré rohlíky!
Poslechněte si další epizodu podcastu iReceptář do ucha, ve které si šéfredaktorka Hana Stuchlíková povídala se psím trenérem Tomášem Nushartem

Toto je 7 chyb, kvůli nimž vás pes neposlouchá, říká profesionální trenér psů

Stydíte se někdy za svého psa, že je nevychovaný? Co když třeba žebrá u stolu? „Pokud ho budete ignorovat, odepřete mu tím pozornost i jídlo a on to pak bude opakovat s menší pravděpodobností,“ vysvětluje psí trenér Tomáš Nushart. Na zlepšení není nikdy pozdě a i starého psa můžete leccos naučit. Dokonalý recept na výchovu psa nemáme, pro začátek ale bude dobré vědět, jestli náhodou neděláte některou z následujících chyb.