Nejnovější články

Čisto i s mazlíčkem? Jde to. Stačí pár jednoduchých triků.

Triky, jak mít doma čisto i s domácím mazlíčkem: Základem jsou gumové rukavice

Psi, kočky, andulky, morčata... Jedni pouštějí chlupy, další trousí peříčka, jiní vyhazují z klecí podestýlku nebo za nimi zůstává jiný nepořádek. Mít domácí zvíře a zároveň doma udržet alespoň trochu pořádek jako by byl nesplnitelný úkol. Stačí však udělat jen pár jednoduchých změn a osvojit si trochu jiné návyky než v domácnosti bez zvířat. Jak na to?
7 japonských cviků pro zdravý život a dlouhověkost.

7 cviků japonského léčitele, které dokáží se starším ženským tělem zázraky

Čím je člověk starší, tím více by se měl o sebe starat. To platí zejména u žen kolem čtyřicítky a padesátky, jejichž tělo přirozeně ztrácí svou pevnost, pružnost a svalovou hmotu. Patříte mezi ně? Pak pro vás máme skvělé a jednoduché cviky podle známého japonského léčitele, které jsou skvělé nejen pro ženy nad padesát. Nemusíte se ničeho obávat, zvládne je opravdu každý.
Jedny z nejkrásnějších a největších adventních trhů v Evropě jsou ty na Staroměstském náměstí v Praze.

Pozor! Advent letos začíná už v listopadu. Kde budou nejkrásnější vánoční trhy?

Advent je doba duchovní přípravy na Vánoce, kdy bychom měli v klidu rozjímat a očekávat Štědrý den a následné svátky. S těmito dny je spojeno mnoho tradic a příjemně prožitých dní s rodinou a všemi nejbližšími. Víte však, kdy letošní advent přesně začíná, abyste nepropásli ten pravý čas, kdy zapálit první svíčku na adventním věnci?
Jak připravit doma dokonalé těsto na pizzu?

Fantasticky snadné těsto na pravou italskou pizzu. Už ji nemusíte draze kupovat

Kdo by nemiloval pravou italskou pizzu s křehkým a křupavým těstem a samozřejmě kvalitními surovinami. Bohužel si za takovouto lahůdku také pěkně připlatíte, což není v dnešní době, kdy si všichni utahujeme opasky, zrovna příjemné zjištění. Upečte si tedy lahodnou pizzu doma. Díky našemu receptu nepoznáte oproti té italské rozdíl.