Nejnovější články

Jak vykouzlit zahradu snů?

Inspirace pro Vás: Dvanáct úžasnýc, kreativních nápadů, jak může vypadat zahrada

Plánování zahrady patří k nejzábavnějším bodům stavby či rekonstrukce a promýšlet bychom ho měli od samého začátku. Představa, že nejprve postavíme dům či chatu a zahrada okolo se pak už "nějak dodělá", nám může svázat ruce v tvořivosti a limitovat místo pro relaxaci. Pojďme se inspirovat, jak taková správně naplánovaná zahrada snů může vypadat.
Jablečný ocet pomůže s redukcí hmotnosti

Užívejte lžíce jablečného octa denně ve správný čas: Zhubnete a pročistíte tělo

Používáte ocet jen do salátu nebo při přípravě zelí? Velká chyba, tato pochutina nabízí daleko více, než kyselou chuť. Jablečný ocet přispívá k detoxikaci organismu, nastartuje trávení, pomáhá s odbouráváním tělesného tuku a hubnutím, má příznivý vliv na hladinu cholesterolu. Pro maximální účinek je důležité vědět, kdy a jak jablečný ocet užívat.
Podobu pokoje by měla mít možnost ovlivnit i jeho obyvatelka.

Nápady na krásný pokojíček pro dospívající slečnu

Zatímco malé slečny potěší nejrůznější odstíny růžové barvy, vkus teenegerek bývá výrazně jiný, často i velmi vyhraněný. Pokud chceme pokoj proměnit tak, aby byla dospívající slečna spokojená, je ideální ji k plánování změn přizvat. Možná budete překvapeni, čemu dává přednost a co se jí líbí. A protože pokojíček je prostorem, kde tráví nemálo času, měl by být místem, otiskne kus svého já.