obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Čtenáři měsíčníku Receptář doporučili své oblíbené a důvěryhodné značky

Cenu "Čtenáři Receptáře doporučují" si na slavnostním galavečeru již po sedmé převzali zástupci celkem dvaceti domácích i zahraničních značek.

Měsíčník Receptář vydává vydavatelství a nakladatelství Tarsago Česká republika, s. r. o. Podle Mediaprojektu  za období 3. – 4. Q. 2015 je to nejprodávanější titul o zahradě a hobby na našem trhu s průměrným prodejem 75 418 výtisků.

Ocenění od čtenářů ReceptářeOcenění od čtenářů ReceptářeAutor: Archiv ireceptar.cz

Ceny pro vítěze kategorií předal za TARSAGO Česká republika Jack Saffell, CEO. Soutěžilo se v těchto kategoriích: Barva, nátěr; Kloubní výživa; Krmivo pro psy a kočky; Lepidla, tmely; Motorová pila; Ochrana rostlin proti škůdcům; Ponorná čerpadla; Ruční elektrické nářadí; Sanita; Stavební materiály; Střešní krytina; Veterinární přípravek proti blechám a klíšťatům; Výrobce skleníků; Vytápěcí technika; Zahradní hnojivo; Zahradní krb, gril; Zahradní nářadí; Zahradní substrát; Zahradní technika; Zahradnictví.

Sběr dat se konal v září 2015 dotazníkovou metodou a dotazník s otevřenými otázkami se předplatitelům vložil do časopisu Receptář č. 9/2015.

Zástupci vítězných značek získali cenu, za výhru v dané kategoriiZástupci vítězných značek získali cenu, za výhru v dané kategoriiAutor: Archiv ireceptar.cz

Zástupci vítězných značek získávají nejen cenu, ale i možnost užívat po dobu celého roku 2016 logo „Čtenáři Receptáře doporučují“ ve všech svých marketingových komunikacích pro zvolenou kategorii výrobků.

Čtenáři Receptáře doporučili v níže uvedených kategoriích tyto značky:

Krmivo pro psy a kočky Propesko
Ochrana rostlin proti škůdcům Bayer Garden
Vytápěcí technika Dakon
Střešní krytina Bramac
Sanita Jika
Barva, nátěr Barvy a Laky Hostivař
Lepidla, tmely Herkules
Motorová pila Stihl
Zahradní hnojivo Agro CS
Zahradní krb, gril Weber
Zahradní nářadí Fiskars
Zahradní substrát Agro CS
Zahradní technika Mountfield
Zahradnictví Starkl
Výrobce skleníků Lanit Plast
Ruční elektrické nářadí Narex
Stavební materiály Heluz
Kloubní výživa Walmark
Ponorná čerpadla Sigma pumpy Hranice
Veterinární přípravek proti blechám a klíšťatům Frontline

V rámci slavnostního večera připravil Receptář všem oceněným překvapení v podobě hudebního vystoupení skupiny Tam-Tam Batucada, která zahrála skladbu na vítězné produkty. Hudebníci při svém vystoupení použili např. střešní tašku Bramac, chrastili s balením kloubní výživy Walmark či balením zahradního hnojiva od AGRO cs.

HTML kód


Můžete se těšit na vybrané produkty vítězných značek na našem e-shopu.

Akční letáky