obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Pojďte s námi do Růžové zahrady. Těšíme se na vás v Lysé

Již od čtvrtka 16. června se tak s námi můžete potkat nejen na stáncích, ale i osobně na Dnech Receptáře, které probíhají na výstavišti v Lysé nad Labem. Těšit se můžete na setkání s odborníky nebo recitál Milušky Voborníkové.

Výstava Růžová zahrada začíná již ve čtvrtek 16. června v 9 hodin. Od půl dvanácté pak startuje i doprovodný program časopisu Receptář. Ten se koná na pódiu ve výstavní hale A2. A protože Růžová zahrada, to jsou především růže, přesně v poledne se

obrázek z archivu ireceptar.czobrázek z archivu ireceptar.czAutor: Archiv ireceptar.cz

můžete zúčastnit křtu nově vyšlechtěné růže Pálava, kterou pro nás připravila firma W. Kordes Söhne. Pokud přijdete, budete patřit mezi první vyvolené, kteří novou růži uvidí na vlastní oči, ale dokonce si ji budou moci i odnést domů. Firma Kordes totiž připravila exkluzivní možnost si růži Pálava zakoupit přímo na výstavišti, takže se z ní budete moci těšit i na vlastní zahrádce.

Růži si můžete klidně pořídit, i když si nebudete jisti, jestli ji zvládnete správě pěstovat. Od 14 hodin je totiž připravena Poradna pro začínající i pokročilé pěstitele růží. Pochopitelně kde jinde, než v rámci programu časopisu Receptář.

Rady, tipy, nápady Vlastimila Šindeláře

Ani na Růžové zahradě

Ing. Vlastimil Šindelář a Duo KamélieIng. Vlastimil Šindelář a Duo KamélieAutor: Archiv ireceptar.cz

nebude chybět spolupracovník časopisu Receptář a známý zahradní poradce Vlastimil Šindelář. Ten pro všechny zájemce přichystal na pátek 17. 6. a neděli 19. 6. komentovanou prohlídku celé výstavy. Setkat se s ním můžete hned v 10 hodin. Kromě toho bude připraven odpovídat na vaše dotazy a zodpovědět záludné otázky pokročilých i začínajících zahrádkářů opět po oba dny od 14 hodin v rámci pořadu Bylinky v růžových zahrádkách.

obrázek z archivu ireceptar.czobrázek z archivu ireceptar.czAutor: Archiv ireceptar.cz

Vrcholem sobotního programu časopisu Receptář pak bude recitál populární zpěvačky, známé především působení v divadle Semafor, Milušky Voborníkové. Ten začne na pódiu Receptáře v sobotu 18. června přesně ve 13 hodin. Po jeho skončení je přichystána také autogramiáda.

Více o doprovodném programu časopisu Receptář se dozvíte zde.

 

Otevírací doba
 16. června čtvrtek 9:00 - 17:00 
 17. června pátek 9:00 - 17:00
 18. června sobota  9:00 - 17:00 
 19. června neděle  9:00 - 17:00 

 

 

Vstupné  
Dospělí 80 Kč 
Důchodci 60 Kč
Děti/ZTP   0 Kč

Akční letáky