Receptář Speciál 4/2016 Vánoce
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Vánoční Receptář Speciál: jmelí, Metelkův betlém i nejlepší recepty

Váháte, kdy a čím začít přípravy na letošní Vánoce? Klidně se pohodlně usaďte ve svém oblíbeném křesle a začněte listováním v zimním speciálu Receptáře.

jmelí patří k oblíbeným vánočním symbolůmjmelí patří k oblíbeným vánočním symbolůmAutor: Archiv ireceptar.cz

Najdete v něm kromě receptů a návodů i články plné zajímavostí o tradičních vánočních symbolech. Dozvíte se mnoho zajímavostí o jmelí, pozveme vás na návštěvu unikátního betlému kováře Metelky a představíme nejzajímavější jesličky, které můžete navštívit ve vánočním čase v pražských kostelích.

Vánoce v kruhu rodinném – tak se jmenuje rozhovor, ve kterém jsme si o nejkrásnějších svátcích v roce povídali s moderátorkou oblíbeného televizního pořadu Kalendárium Saskií Burešovou. Dozvíte se nejen jak populární televizní hlasatelka slaví Vánoce, ale také proč miluje chalupaření a houbaření.

štědrovečerní kaprštědrovečerní kaprAutor: Archiv ireceptar.cz

vánoční cukrovívánoční cukrovíAutor: Archiv ireceptar.cz

Nejlepší vánoční recepty najdete na stranách 23 – 37. Čeká tu na vás inspirace na lahodné polévky, rady pro přípravu štědrovečerního kapra, osvědčené recepty na bramborové saláty, pečené i nepečené cukroví, slavnostní nápoje, vánočky, štoly a záviny i ovocné saláty a další dobroty.

Receptář Speciál 4/2016 VánoceReceptář Speciál 4/2016 VánoceAutor: Archiv ireceptar.cz

Receptář speciál 4/2016, podorobný obsah zde

Předplaťe si Receptář

Akční letáky