Letošním tématem soutěže na Zahradě Čech jsou dezerty s tvarohem.
Zdroj: Shutterstock.com / By MaraZe

Velká soutěž Receptáře a Výstaviště Zahrada Čech: Dezerty s tvarohem

Rádi pečete a navíc jste soutěživý typ? Vyberte svůj nejlepší recept na tvarohový dezert a zapojte se do soutěže časopisu Receptář.

Letošním tématem soutěže na Zahradě Čech jsou dezerty s tvarohem.Letošním tématem soutěže na Zahradě Čech jsou dezerty s tvarohem.Autor: Shutterstock.com / By MaraZe

Časopis Receptář a jeho internetový portál iReceptar.cz spolu se společností Výstaviště Zahrada Čech vyhlašují již 16. ročník tradiční soutěže O nejlepší recept ze Zahrady Čech, tentokrát na téma: Dezerty s tvarohem.

 

Ceny pro vítěze

  • 1. cena:

    První cena - kuchyňský robot LuxisPrvní cena - kuchyňský robot LuxisAutor: Archiv ireceptar.cz

    K uchyňský robot – nejlepší pomocník pro vaření i pečení
  • 2. cena: Elektrický raclette gril pro skvělé party u stolu s přáteli
  • 3. cena: Elektrický tlakový hrnec CASENA pro rychlé pokrmy – vaří až 3x rychleji
  • 4. cena: Parní mop pro dokonalý úklid bez námahy

Další z připravených cen - elektrický raclette gril.Další z připravených cen - elektrický raclette gril.Autor: Archiv ireceptar.cz

3. cena - tlakový hrnec CASENA3. cena - tlakový hrnec CASENAAutor: Archiv ireceptar.cz

Každý finalista obdrží předplatné časopisu Receptář na celý rok včetně Speciálů a knihu plnou skvělých receptů: Báječné dorty a jiné moučníky.

Parní mop XH 007Parní mop XH 007Autor: Archiv ireceptar.cz

Jak soutěžit?

Své recepty na dané téma zasílejte do 31. 8. 2017 prostřednictvím e–mailu na adresu receptar@ireceptar.cz (heslo do předmětu: Dezerty s tvarohem). Recepty můžete posílat také klasickou poštou do redakce časopisu Receptář na adresu: TARSAGO, Karolinská 1, Praha 8, PSČ 180 00, obálku nezapomeňte označit heslem Dezerty s tvarohem).

Zahrada Čech, LitoměřiceZahrada Čech, LitoměřiceAutor: Archiv ireceptar.cz

Co dál?

V porotě zasedne také zpěvačka Leona Machálková.V porotě zasedne také zpěvačka Leona Machálková.Autor: Archiv ireceptar.cz

V redakci vybereme čtyři autory receptů a pozveme je na sobotu 16. září na výstaviště do Litoměřic, aby si s námi užili Den Receptáře a své dezerty předvedli odborné porotě – Leoně Machálkové, šéfredaktoru Jan Lodlovi, zástupci Asociace kuchařů a cukrářů v ČR a dalším.

Co je ještě důležité?

Moderátor Alexander Hemala.Moderátor Alexander Hemala.Autor: Archiv ireceptar.cz

Suroviny hradíme finalistům v plné výši na základě předložené účtenky z nákupu. Dezerty postačí přivézt již hotové v množství dostatečném pro ochutnávku porotě a případně divákům – 1 pečicí plech nebo dortová forma velikosti alespoň 24 cm.

Celodenní program Receptáře v sobotu 16. září na Zahradě Čech v Litoměřicích uvádí Alexander Hemala, hraje kapela Vinšovanka a na závěr se můžete těšit na koncert Leony Machálkové.

Vítězné recepty si můžete přečíst na tomto webu v sobotu 16. září po 15. hodině!

Akční letáky