Bramboračka skleněnka
Zdroj: Kamila Procházková / Foto

Soutěž Receptáře a Zahrady Čech: o nejlepší prvorepublikový recept

Máte recepty, které pocházejí z prvorepublikového období Československa? Recepty, které si předáváte z generace na generaci? A umíte podle nich jídlo uvařit? Pak je soutěž o Nejlepší prvorepublikový recept ideální příležitostí k jeho představení. Uzávěrku jsme prodloužili do 5. září.

Časopis Receptář a jeho internetový portál iReceptar.cz spolu se společností Výstaviště Zahrada Čech vyhlašují již 17. ročník tradiční soutěže O nejlepší recept ze Zahrady Čech, tentokrát na téma: Nejlepší prvorepublikový recept.

Ceny pro vítěze


1. cena: TEFAL – ponorný mixer včetně příslušenství na těsta, sekání, strouhání, mixování  
2. cena: TEFAL – nejlehčí bezdrátová žehlička se kterou bude prádlo rychle vyžehlené 
3. cena: TEFAL – varná konvice


Čestné uznání: mixér na smooty, koktejly, ovoce, zeleninu a další dobroty.
Každý finalista obdrží předplatné časopisu Receptář, kalendářReceptáře na rok 2019 a kuchařku Babiččina rychlá a úsporná kuchařka.

Jak soutěžit?


Uzávěrku soutěže jsme prodloužilia tak soutěžní recepty můžete zasílat až do středy 5. září 2018prostřednictvím e–mailu na adresu receptar@ireceptar.cz (heslo do předmětu: Prvorepublikový recept). Recepty můžete posílat také klasickou poštou do redakce časopisu Receptář na adresu: VLTAVA LABE MEDIA, U Trezorky 2, Praha 5, PSČ 158 00 - Jinonice, obálku nezapomeňte označit heslem Prvorepublikový recept.

Veřejné finále soutěže


Veřejné finále velké soutěže se uskuteční v sobotu 15. září 2018 v letním amfiteátru litoměřického výstaviště Zahrada Čech v rámci programu Den časopisu Receptář.

Akční letáky