Ireceptář - Economia

Víte, které byliny a koření pomohou se zažíváním?

Bylinky na zažívací problémy: S těmihle si jídelní orgie užijete bez následků

Bylinek na zažehnání zažívacích potíží je spousta a patří mezi ně i běžně používané koření. Někdy si všimněte, že v dobrý kořenících směsích najdete právě tyto bylinky, abyste se po grilování nebo spořádání půl pekáče pečeně necítili nafouknutí více, než je nutné. Bylinky na zažívací problémy fungují výborně a záleží jen na tom, zda je chcete do pokrmů přidat nebo si raději připravíte odvar.
K přírodním řízkům se vždy hodí nějaká originální a netradiční omáčka.

Nejlepší omáčky k přírodním řízkům: Zdravé, snadné, vynikající

Rychlá a kvalitní večeře vždycky potěší. Obzvlášť pokud vyniká pestrou škálou chutí. To je pak požitek! Udělejte si takovou, tentokrát bude pro milovníky masa. K přírodním řízkům se totiž rozhodně hodí nějaká originální a netradiční omáčka. Zapomeňte na klasickou UHO či běžnou cibulovou a buďte odvážní! Užijete si gurmánský zážitek!
Novoroční SMS.

Nejlepší SMS silvestrovská přání do nového roku: Inspirujte se!

S blížícím se příchodem nového roku již mnozí přemýšlejí nad tím, jakou zprávou popřejí svým blízkým pevné zdraví a hodně štěstí do následujících dvanácti měsíců. Zatímco někteří sázejí na vtipné vzkazy, jiní dokáží více ocenit klasičtější přání, kterým v krátkosti řeknou jen to nejpodstatnější. Už máte připravené to své?
Víte, jak poznáte dobré uzené maso? Jednoznačně podle vůně, a tak se nezdráhejte a při výběru si k masu přičichněte.

Jak dlouho vařit uzené maso. Je to jednoduché, přesto to mnoho lidí dělá špatně

Patříte mezi požitkáře, kteří si s chutí dají občas uzené maso? Není divu, protože není nad pořádný kus voňavého a křehkého masa z domácí udírny. Podává se nejen na tence nakrájené plátky jako šunka, ale často se používá i nakrájené na malé kousky jako doplněk mnoha pokrmů, omáček a polévek. Víte, jak dlouho je nutné tuto lahůdku vařit, aby neztratila své kvality?