ireceptař - seznam

Střevní paraziti jsou tvorové, kteří nejsou sami o sobě životaschopní.

Jak se zbavit parazitů ve střevech a zhubnout pomocí bylinek

Jste náchylnější k nemocem, přibíráte na váze a máte oslabenou imunitu či psychiku? Může to být znamení, že se vaše tělo stalo nejen kořistí virů a bakterií, ale ve vašich střevech se mohli zabydlet i nepříjemní paraziti. Jsou tiší a mnohdy ani nevíme, že bychom je mohli mít a že s přehledem mohou v našem organismu napáchat velké škody. Zkuste proti nim nasadit ty správné bylinky.
I starý pes může spokojeně žít, pokud se majitel dokáže vcítit do jeho potřeb.

Jak se vyrovnat se ztrátou domácího mazlíčka?

Žal a smutek patří k našim životům stejně jako veselé chvíle. S žalem se nelze vyrovnat snadno a rychle. Každému období truchlení trvá jinak dlouho. K nejsmutnějšímu období našich životů patří ztráta našich milovaných lidí a také zvířecích mazlíčků. Mazlíčci byli našimi společníky po dlouhá léta, přinášeli nám radost ze života, starali se o naši dobrou náladu a zapojovali nás do fyzických aktivit. Když ale nastane čas loučení, musíme to nějak zvládnout. Vždy je to však velmi těžké.  
Ochutnali jste už lipové listy?

Lidé sbírají lipové květy. Listy jsou přitom stejně užitečné. Jak je použít?

Lípa je nejen slovanským symblem a českým národním stromem, ale je to také dřevina s léčivými květy i listy. Čaj z lipových květů má mnohá použití, ale věděli jste, že i lipové listy jsou jedlé a chutné? A samozřejmě také obsahují léčivé látky. Nepropásněte poslední možnost vyzkoušet lipové listy i u vás v kuchyni.