obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Navštivte Food festival Centra Chodov plný chutí!

Přijďte v termínu 21. – 24. března do Centra Chodov a užijte si food festival plný chutí. Můžete se těšit na ochutnávky zdarma, slevové nabídky do restaurací, workshopy i sobotní kuchařskou show Marka Raditsche, Marka Fichtnera a Miroslava Kaliny.

[Komerční prezentace] 

Očekávaný souboj šéfkuchařů vypukne v sobotu 23. března v 15:00 na kruhovém náměstí a moderovat jej bude Libor Bouček. Program zpestří vystoupení zpěvačky Marty Jandové, herečka Jitka Schneiderová nebo tvář TV Nova Renata Czadernová.

Food Festival Food Festival Zdroj: Food Festival Centra Chodov / Foto

Ve všední dny od 12:00 do 18:00 a o víkendu od 11:00 do 19:00 se návštěvníci můžou těšit na ochutnávku jídel zdarma od partnerů festivalu, mezi nimiž nebude chybět například Habanero, Salad Box, Amorino, Marks&Spencer, Fruitisimo nebo La Formagerria. Úplný seznam účastníků naleznete níže. Kromě degustace bude připraveno kolo štěstí s hodnotnými dárky a o děti bude postaráno v dětském koutku. Ve čtvrtek a v pátek v čase 13:00–17:00 si organizátoři připravili pro děti zábavný workshop, během kterého se naučí skládat japonské origami s motivy jídla.

Vrcholem programu je bezpochyby sobotní Live Cooking Show, která vypukne na kruhovém náměstí v 15:00. Soubojem špičkových českých šéfkuchařů Marka Raditsche, Marka Fichtnera a Miroslava Kaliny provede diváky moderátor Libor Bouček. V rámci doprovodného programu zde vystoupí zpěvačka Marta Jandová a potkat se můžete i s herečkou Jitkou Schneiderovou nebo tváří TV Nova Renatou Czadernovou. Ještě předtím (od 13:00) se děti můžou zúčastnit workshopu s Danielou Salačovou s názvem NALOŽTO. Nebo si od 13:30, stejně jako v neděli, zasoutěžit o zajímavé dárky.

Food Festival Food Festival Zdroj: Food Festival Centra Chodov / Foto

Kdo věří ve své „jedlíkovské“ schopnosti, jistě se v neděli od 13:00 zúčastní soutěže v pojídání pizzy s Pizza Hut. S příjemně plným žaludkem od ochutnávek si návštěvníci od 14:00 vyslechnou přednášku o vaření marmelád s Romanou Šafránkovou. A vařit se bude i v závěru akce, kdy se u plotny vystřídají postupně foodblogerky Smoothandcooking, Sklarouvkuchyni, Catandcook (autogramiáda knihy „Cat & Cook“), Cukrfree.cz povídání na téma „bez cukru“). Více informací o programu naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na facebook.com/centrumchodov.

Festivalu se zúčastní mnoho restauratérů a značek. Mezi nimi nebudou chybět Habanero, Krusta, Salad Box, Múúú Maso Písek, Brambor King, Paul, Amorino, Starbucks, Kusmi Tea, Lindt, Marks&Spencer, Drogerie DM, Albert, Fruitisimo, La Formagerria, Urban Fresh, Veselá Veverka a UVA – Včelářství Uváčik.

Food festival Food festival Zdroj: Food Festival Centra Chodov / Foto

PROGRAM:

Čtvrtek 21. – pátek 22. 3.

  • 12:00–18:00 ochutnávky jídel zdarma, kolo štěstí – vytočte si svůj dárek, dětský koutek
  • 13:00–17:00 workshop pro děti: papírové origami k nakousnutí

Sobota 23. 3.

  • 11:00–19:00 ochutnávky jídel zdarma, kolo štěstí – vytočte si svůj dárek, dětský koutek
  • 13:00–14:00 workshop pro děti: NALOŽTO s Danielou Salačovou
  • 13:30 soutěže

15:00–17:00 Live Cooking Show, kruhové náměstí: souboj šéfkuchařů Raditsche, Fichtnera a Kaliny na kruhovém náměstí a účast Marty Jandové, Jitky Schneiderové a Renaty Czadernové. Moderuje Libor Bouček.

Neděle 24. 3.

  • 11:00–19:00 ochutnávky jídel zdarma, kolo štěstí – vytočte si svůj dárek, dětský koutek
  • 13:00 soutěž v pojídání pizzy s Pizza Hut
  • 13:30 soutěže
  • 14:00–15:00 vaření s Romanou Šafránkovou – nejlepší marmelády světa
  • 15:00–17:00 vaření s food blogerkami: Smoothandcooking, Sklarouvkuchyni, Catandcook (autogramiáda knihy „Cat & Cook“), Cukrfree.cz (povídání na téma „bez cukru“)

Akční letáky