Receptář na Pinterestu
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Receptář na Pinterestu - nástěnky pro vaši inspiraci

Chystáte se péct vánoční cukroví? Zdobit svátečně byt či okolí domu? Dumáte jakými vlastnoručně vyrobenými dárky překvapit své blízké? Rádi bychom vám to co nejvíce usnadnili. Proto k některým článkům na webu iReceptar.cz připravujeme inspirativní nástěnky na Pinterestu. Potěší nás, když se i vy přidáte mezi naši stále se rozrůstající skupinu fanoušků. A nezakrýváme, že se rádi budeme inspirovat i u vás.

Pinterest - inspirace pro tvořivé

button

Pinterest
Receptář na Pinterestu Receptář na Pinterestu Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Také si občas říkáte, že byste se rádi k té či oné inspiraci vrátili, jenže když to či ono potřebujete, tak ne a ne to najít? Někdo si vystřihuje recepty z časopisů a lepí si je do speciálních sešitů, jiní se vše pečlivě přepisují či ukládají do počítače. Jakmile se však taková sbírka rozroste, bývá hledání kýženého stále složitější. Na síti Pinterest si po přihlášení můžete vytvářet nástěnky, na které si budete "špendlit" vše, co vás zaujalo na internetu. Třídit si své úlovky můžete na nástěnky (boards). Tady si můžete prohlédnout nástěnky webu iReceptar: https://cz.pinterest.com/Receptarcz/boards/

pinterestreceptar

Své nástěnky můžete ukázat ostatním, ale klidně je můžete mít pouze pro sebe, stačí zvolit variantu tajná. Utajené nástěnky si můžete prohlížet pouze vy, případně ti, které pozvete. Utajení nástěnky můžete snadno změnit. V rámci nástěnky si můžete piny roztřídit ještě na části. Například na nástěnce bydlení můžete mít část kuchyň, koupelna, obývák. A pokud nechcete, nástěnky vytvářet nemusíte. Vše závisí jen a jen na vás.

Vánoční cukroví z Receptáře - přes 100 receptů

Každoročně přidáváme na náš web nové vánoční recepty. Kromě české klasiky najdete i recepty na zahraniční sladkosti. Některé články obsahují i více receptů. Když jsme vše poskládali na nástěnku Pinterestu, zjistili jsme, že kolekce receptů z Receptáře nabízí přes stovku receptů.Věříme, že si mezi nimi vyberete ten, který obohatí váš sváteční stůl. A velmi nás potěší, pokud dáte vědět, zda se vám recept líbil, případně se i pochlubíte výsledkem.

Mezi související články jsme vybraly ty, které obsahují naše nástěnky z Pinterestu a mohly by se vám právě v předvánočním čase hodit. 

Akční letáky