Sendviče podle šéfkuchaře
Zdroj: Shutterstock

Šéfkuchařský sendvič jako levná blesková večeře. Za pár minut je hotovo

Potřebujete pro svou rodinu vymyslet rychlou a chutnou večeři? Pak vyzkoušejte tyto dokonalé sendviče, které jsou tak chutné a šťavnaté, že už nebudete chtít jiné.

Potřebujete rychle udělat něco k večeři, protože vám hladová rodina dýchá za krk? Pak vsaďte na skvělé sendviče, které jsou hotové raz dva a pochutnají si na nich dospělí i děti.

Jak na šéfkuchařské sendviče?

Podívejte se ve videu:

Vezměte dva kousky toustového chleba a namažte je z jedné strany máslem. Do mísy rozklepněte sedm vajíček, osolte, opepřete, přidejte nasekanou pažitku a rozšlehejte. 

Obložené chlebíčky jsou českou doménou. Sýrovo-šunkový sendvič v jiných zemích vypadá jinak. Obložené chlebíčky jsou českou doménou. Sýrovo-šunkový sendvič v jiných zemích vypadá jinak. Zdroj: Profimedia

Křupavé tousty s vajíčkem a slaninou si zamilujete

Na pánvičce si opečte slaninu. Na druhé pánvičce rozehřejte máslo, přilijte rozšlehaná vejce a do nich položte plátky toustového chleba namazanou stranou máslem nahoru. Když je omeleta s tousty z jedné strany hotová, podeberte ji a obraťte.

Na konec ohněte okraje k sobě směrem doprostřed a na jednu polovinu položte osmaženou slaninu a dva plátky sýra. Překlopte druhou půlkou toustu ve vajíčku. Toustík bude díky máslíčku na obou stranách křupavý a osmažený do zlatova a náplň neskutečně šťavnatá. Toust rozkrojte na půlku a uslyšíte, jak dokonale křupe.

Sendvič s čerstvým sýrem, čedarem a jablky Granny Smith. Sendvič s čerstvým sýrem, čedarem a jablky Granny Smith. Zdroj: freeskyline / Shutterstock.com

Ozvláštněte sendviče medovou hořčicí a majonézou 

Nebojte se použít i majonézu, kečup nebo medovou hořčici na ozvláštnění. To uděláte tak, že na jednu stranu toustu s vajíčkem namažete majonézu, na druhou medovou hořčici a tu obložíte plátkovým sýrem, slaninou a nakrájenými rajčátky. Ty osolte a opepřete. Na ně položte dva plátky debrecínky a vše zabalte do omelety. 

Na pánvičku si dejte trochu másla a toustík na něm z obou stran opečte dozlatova. 

Zdroj: www.youtube.com

Akční letáky