Snídaně je prvním a zároveň nejdůležitějším jídlem celého dne. Každý potřebuje ráno dostatek energie, aby do oběda či svačiny zůstal čilý a při plném vědomí. Proto je potřeba se jí pořádně věnovat a nevynechávat ji. Po ránu tělo spaluje nejrychleji, což znamená, že se o váhu vůbec nemusíte bát. Do oběda se snídaně promění v energii, kterou budete do odpoledne potřebovat. Snídaně také může ovlivnit celý zbytek vašeho dne, takže ji nesmíte zanedbávat. S těmito vychytanými tousty bude každé vaše ráno o něco hezčí a chutnější. A není to žádný složitý recept.

Video recept na tousty v troubě najdete na Youtube kanále Těhotnej kuchař:

Zdroj: Youtube

Vychytané tousty

Jako první budete potřebovat zapékací mísu. Do té dejte přibližně třetinu rajčatové omáčky a rozprostřete ji na dně mísy. Pak do mísy vyskládejte tolik toustových chlebů, kolik se jich tam vejde. Pomažte je majonézou a naskládejte na ni plátky šunky a čedaru. Následně se přesuňte ke krájení zeleniny. Opláchněte rajčata a nakrájené na kolečka je dejte navrch, na plátky sýru. Můžete ještě přidat nakrájené olivy nebo jiné ingredience, které máte rádi. Nyní budete tvořit druhou vrstvu. Opět začněte s toustovým chlebem. Ten pak potřete zbylou rajčatovou omáčkou a majonézou. A znovu přidáte šunku, sýr čedar, rajčata, olivy, či jiné vámi preferované ingredience.

Můžete zapékat

Nyní se tato fantastická snídaňová bomba musí zapéct. Rozehřejte si troubu a poté do ní vložte zapékací mísu s vaší snídaní. 15 minut vám bude bohatě stačit. A máte hotovo. Nyní můžete začít servírovat, připravit si k tomu váš oblíbený ranní nápoj a vychutnat si tuto vydatnou snídani, která zaručeně nastartuje váš den. Je velice důležité, abyste z vašeho domova neodešli s prázdným žaludkem. A to u těchto vymazlených toustů určitě nehrozí. Dobrou chuť.

Související články

Zdroje: www.receptynakazdyden.cz, www.cucchiaio.it