Časopis Receptář Speciál - podzim 2016
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Vyrážíte na houby? Vezměte s sebou podzimní speciál Receptáře

Houbařská sezóna nabírá na obrátkách. Pokud občas váháte, co vlastně sbírat a co ne, s pomocnou rukou přichází podzimní speciál časopisu Receptář. V něm najdete velkého houbařského průvodce a mnoho dalších zajímavých tipů.

Časopis Receptář Speciál - podzim 2016 Časopis Receptář Speciál - podzim 2016 Zdroj: Archiv ireceptar.cz Sbíráte houby? Pak si určitě na stáncích nenechte ujít podzimní vydání speciálu časopisu Receptář. Najdete v něm hned 16 stran, které potěší hlavně houbaře. Těšit se můžete na katalog pozdně letních a podzimních hub, více než dvacítku houbařských receptů a další zajímavé čtení. Na své si ale nepřijdou zdaleka jen houbaři. Jako již tradičně přináší podzimní speciál mnoho zajímavých receptů a tipů na výrobu domácího vína či likérů, ale také zdraví prospěšných sirupů z bylinek či dalších rostlin. Zkrátka na své si přijdou úplně všichni.

Více se o obsahu dozvíte zde. Speciál časopisu Receptář koupíte u všech dobrých prodejců tisku za 32,90 Kč. Časopis Receptář včetně speciálů si můžete také předplatit a dostávat jej pravidelně až domů.

Akční letáky