Péči o trávník si můžeme výrazně usnadnit díky zavlažovacím systémům.
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Blaho vaší zahrady pod kontrolou Gardeny

Krásná zahrada vyžaduje neustálou pozornost a péči. Vedle práce a dalších povinností nám na ni ale často zůstává méně času, než by potřebovala.

Vložený kód


Pravidelné zavlažování od jara do podzimu zabere spoustu času, nabízí Gardena praktické zavlažovací systémy jak pro rostliny v květináčích na terasách a balkonech, tak pro rostliny na záhoncích. Díky těmto zařízením můžete ušetřený čas věnovat jiným aktivitám.

Zavlažování je v horkých letních dnech důležité v okrasné i užitkové zahradě. Zavlažování je v horkých letních dnech důležité v okrasné i užitkové zahradě. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Zavlažování může probíhat plně automaticky například pomocí zavlažovacího počítače. Po jeho jednoduchém připojení přímo na vodovodní kohoutek a nastavení dne, času a délky zavlažování se bude zavlažovat bez ohledu na to, zda jste nebo nejste doma.

Péči o trávník si můžeme výrazně usnadnit díky zavlažovacím systémům. Péči o trávník si můžeme výrazně usnadnit díky zavlažovacím systémům. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Nebo můžete využít systém kapkové závlahy, který je jedinečný v přesnosti dávkování a úspoře vody. U tohoto systému si můžete vybrat, zda se bude zavlažovat pomocí řadových nebo koncových kapačů přímo ke kořenům rostlin nebo pomocí trysek či rozprašovačů, což je ideální pro květinové záhony.

I tahání dlouhých hadic přes celou zahradu může být minulostí. Díky systému Gardena Pipeline si můžete podzemním potrubím přivést vodu na jakéhokoliv místo v zahradě a pohodlně ji odebírat pouze nakliknutím krátké hadice s koncovým zavlažovacím přístrojem do vodní zásuvky (podobně jako v domácnosti proud ze zásuvky).

Záleží na vás, jaký způsob zavlažování si zvolíte. Záleží na vás, jaký způsob zavlažování si zvolíte. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

U tohoto systému můžete použít například novou zalévací tyč Gardena Premium (90 cm) s ergonomickým řešením regulace průtoku vody. Další letošní novinkou od firmy Gardena je multifunkční sprcha Premium, která je díky několika volitelným tvarům vodního paprsku vhodná jak na zavlažování, tak na čištění. Případně můžete využit postřikovač Premium, který je ideální především k odstraňování intenzivních usazenin. Oba výrobky jsou v pevném kovovo-plastovém provedení.

Zalévání může být příjemnou zábavou. Zalévání může být příjemnou zábavou. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Možností, jak vyřešit zavlažování, je celá řada. S výběrem vhodného systému vám pomohou odborní prodejci, informace můžete čerpat také na stránkách www.gardena.com

Do zalévání se rády zapojí i děti. Do zalévání se rády zapojí i děti. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Krásně rozkvetlá zahrada vám bude odměnou za vaši péči.

Akční letáky