Designové zastřešení na bazén.
Zdroj: ALUKOV / Foto

Co je Bazénobraní a jak chránit domácí mazlíčky před pádem do bazénu!

Práce na zahradě a okolo domu běží na plné obrátky. Připravujete vše, abyste mohli v létě odpočívat a kochat se krásně upravenou zahradou. Co ale dělat v nepříznivém počasí? Přijďte na Bazénobraní, jsou to dny, kdy se rozdávají příznivé ceny na bazény, zastřešení i příslušenství.

[Komerční prezentace] 

Bazénobraní proběhne 29. a 30. března v showroomech společnosti ALUKOV a také u bazénových specialistů po celém území České republiky. Jejich seznam naleznete na www.alukov.cz

Dozvíte se, co je potřeba ke stavbě bazénu nebo jak si zútulnit terasu. Proč si ji nezařídit jako obývací pokoj? Možné to je.  

Specialistou na terasová zastřešení je ryze česká společnost ALUKOV, která již 23 let vyvíjí, vyrábí a montuje zastřešení na míru. Své výrobky dotáhla k dokonalosti, včetně množství příslušenství.

Zastřešovací systém CORSO je charakteristický přesuvnou střechou i stěnami. Jeho výhody okamžitě oceníte. Tvar střechy může být klenutý nebo rovný, podle designu Vašeho domu. Teplotu v zastřešení si můžete v chladnějším období regulovat přímotopy nebo jinými tepelnými zdroji. Stačí se posadit pohodlně do gauče a sledovat vaši zahradu.

Vířivku můžete postavit do zimní zahrady. Vířivku můžete postavit do zimní zahrady. Zdroj: ALUKOV / Foto  

Další možností je zastřešovací systém s pevnou střechou, ALUKOV PERGOLA. Po takovém zastřešení sáhne většinou ten, kdo má rád pevnou střechu nad hlavou. Rovná střecha zůstává na místě a otevírají se jen skleněné boky a čelo zastřešení. Váš výhled z terasy nebude ničím rušen a můžete během deště nebo větru pokračovat v zábavě s přáteli.  

Zastřešovací systém s pevnou střechou Zastřešovací systém s pevnou střechou Zdroj: ALUKOV / Foto

Pokud chcete zastřešení, které by čerpalo výhody obou předešlých systémů, pak nejspíš sáhnete po PERGOLA SKY. Je to novinkový systém zastřešení na trhu ČR, které je charakteristické modulární rovnou střechou. Jejím hlavním benefitem je možnost rozsunutí a vypuštění přehřátého vzduchu kolmo vzhůru. Na terase zůstane příjemný čerstvý vzduch a vaše relaxace se prodlouží o další hodiny.  

PERGOLA SKY PERGOLA SKY Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Ještě vám poradíme jak, chránit domácí mazlíčky například před pádem do bazénu. V terasovém zastřešení si můžete nechat namontovat samostatný vchod nebo si pořídíte designové zastřešení na bazén, které má řadu dalších výhod, jako například, chrání vodu před znečištěním nebo vám udrží teplotu vody na příjemné úrovni.

Designové zastřešení na bazén. Designové zastřešení na bazén. Zdroj: ALUKOV / Foto

„Námi vyráběná zastřešení se řadí mezi nejbezpečnější výrobky ve své kategorii a navíc jsou designově propracované, vhodné právě k vašemu domu a do vaší zahrady. Zastřešení vyrábíme z poctivých materiálů a obsahují řadu patentů, které zajišťují snadný posun pohyblivých částí a dlouhou životnost. Garancí kvality naší práce je fakt, že je úspěšně vyvážíme a montujeme ve více než 40 zemích světa. Naše zastřešení získaly řadu ocenění na mezinárodních veletrzích. To je velmi dobrou vizitkou a také referencí pro naše současné a budoucí zákazníky. Bazénobraní je skvělou příležitostí si vše ukázat i vysvětlit přímo na místě,“ říká Zdeněk Kohák, marketingový ředitel společnosti ALUKOV a.s.   

Akční letáky