[Komerční prezentace]

„Plynové grily jsou mezi našimi zákazníky stále oblíbenější, protože se jednoduše obsluhují a rošt se okamžitě rozehřeje na požadovanou teplotu. Díky větší grilovací ploše a variabilitě lze upravovat jakékoliv pokrmy, a to i nepřímo za pomocí krytu,“ říká Daniel Brychta, odborník na zahradu z projektového marketu Hornbach a dodává: „Všechny plynové grily značky Tenneker mají litinové rošty potažené porcelánem s dlouhou životností a dobře se čistí. Díky praktickému teploměru, bočnímu hořáku a roštu na udržování teploty jsou naše plynové grily ideální také pro velké skupiny lidí.“

Kromě elektrických grilů, které se hodí spíše do interiéru, existují na trhu také grily na dřevěné uhlí v různých tvarech a velikostech. Tyto grily jsou snadno přenosné, příprava před jejich rozpálením však trvá déle. Vybírejte proto například grily na dřevěné uhlí Tenneker s 6 mm tlustým grilovacím roštem z oceli, který opravdu vydrží.

  • Pokrmy na grilování vložte na rošt, až když je uhlí dobře rozžhavené a vytvoří se na něm bílá vrstva. Nebudou se tak na mase usazovat spolu s kouřem i další látky a maso bude mít typicky kouřovou chuť.

Hornbach garantuje ceny trvale nízké a především stálé, a to pro jakékoliv výrobky.

Všechny grily značky Tenneker jsou vyrobeny podle nejmodernějších metod a jejich kvalita je průběžně sledována přísnými testy. Jsou vyrobeny z pevných materiálů, snadno se čistí a je na ně poskytnuta záruka 10 let.

Vše pro grilování od Hornbach