[Komerční prezentace]

V tzv. studeném skleníku, který je na našich zahradách nejtradičnější, mohou bez problémů růst například oblíbené papriky a okurky, stejně jako exotické fíky a mučenky.

HOBBY skleníky od Limes nejen pro zahrádkáře

Zahradničení je pro řadu z nás koníčkem, proto byla úspěšná série skleníků od zavedené české firmy LIMES pojmenována výstižně HOBBY. Na jejím počátku byly dlouholeté zkušenosti, které získaly podobu praktického zahradního doplňku s minimálním množstvím spojovacích prvků. To nejen usnadňuje montáž, ale zároveň zachovává veškeré potřebné statické parametry.

Žárově zinkovaný profilový plech dohromady s odolným rozptylovým sklem, které dobře láme sluneční paprsky a není potřeba ho jakkoli zastiňovat či natírat, tvoří dokonale harmonickou dvojici. Na konstrukci poskytuje společnost Limes 10letou záruku, proti korozi. Ve sklenících HOBBY se tak bude dařit veškerým vašim pěstitelským pokusům a díky solidní a promyšlené konstrukci vám bude dělat skleník potěšení na dlouhá léta.

Skleník je možné pořídit i s polykarbonátovou výplní o síle 4 mm. Tento polykarbonát je přímo z výroby upraven tak, abyste nemuseli zaslepovat komůrky proti pronikání nečistot, pomocí pásek a různých speciálních postupů. Pokud nechcete nebo nemůžete dělat betonové základy, využít můžete i podkladový rám, který betonový základ plně nahradí.

Pokukujete po novém skleníku, ale netušíte, na kolik by vás mohl přijít?

Na stránkách e-shopu www.limes.cz můžete využít praktický kalkulátor, ve kterém si zadáte vše od rozměrů až po vnitřní vybavení skleníku. Již budete lépe vědět, na kolik vás nový pomocník vyjde. Je dobré také zmínit fakt, že doprava je po celé ČR zcela zdarma.

V každém případě nekupujete zajíce v pytli. Všechny výrobky byly testovány v nezávislé státní zkušebně TAZUS a navíc se mohou pochlubit unikátním označením Český výrobek. Jsou doslova ušité na míru českým zahrádkářům a místním klimatickým podmínkám, ale oblíbili si je i milovníci zeleně v Německu, Rakousku či na Slovensku. Nezáleží na tom, jak prostorná nebo situovaná je vaše zahrada. Odborníci z LIMES pokaždé najdou to správné řešení.