Komerční prezentace

Řada majitelů nemovitostí se obává, že střechu z pálených tašek by jejich krovy či stěny neunesly. V tom případě je vhodné nechat si poradit od odborníka, abychom se zbytečně nepřipravili o komfort, který pálená krytina přináší. Statik jednoduše spočítá nosnost stávající střešní konstrukce, aby zjistil, zda lze realizovat střechu dle představ majitelů.

Cena nemusí být vždy nejdůležitější

Vysoká odolnost proti extrémním vlivům počasí včetně mrazu, barevná stálost nebo nepřeberné množství kombinací modelů, povrchových úprav a barevných provedení. V případě tradiční pálené tašky TONDACH se k tomu ale přidává také zákaznický servis na vysoké úrovni. Právě poskytovaný servis je pro úspěšnou realizaci projektu stejně důležitý jako samotný produkt. Proto bychom se neměli při výběru krytiny nechat zlákat pouze cenou. Je vhodné brát v úvahu určitě také dostupnost produktu - nejen základních tašek ale také střešních doplňků, dále termíny pro dodání, míru a způsob zastoupení výrobce na našem trhu atd. Pokud se rozhodnete pro kvalitního výrobce i v tomto směru, oceníte to nejen v případě reklamace, kdy nedokonalost nebo absence zákaznického servisu může nemile překvapit, ale také vždy, bude-li třeba něco poradit či řešit. Je tedy dobré výběr neuspěchat a vsadit na spolehlivé kvalitní řešení.

Infobox

Rádi byste se o kvalitách pálených tašek TONDACH dozvěděli více?
Navštivte www.tondach.cz nebo přímo katalog produktů, kde se dočtete také veškeré technické parametry jednotlivých modelů.
O cenových zvýhodněních zde.

Zajímejte se o dostupnost nejen základních tašek, ale také střešních doplňků

Důležitá je také dostupnost kompletního portfolia keramických střešních doplňků od téhož výrobce, které se vyznačují nejen vysokou kvalitou, ale také zpracováním, které zajistí jednotný vzhled celé střechy bez jakýchkoli rušivých prvků. Na rozdíl od plastových, keramické doplňky ke střešním taškám barevně sedí, a to i v průběhu působení vnějších vlivů. U TONDACH také k jakémukoli modelu tašky získáte veškeré tašky doplňkové včetně tolik důležitých tašek větracích. Velmi populární u pokrývačů jsou pro svou kvalitu aktuálně například TONDACH posuvné tašky pro připojení hřebene, které jsou nejen funkční, ale také velmi ekonomické.

Skvělou dostupnost produktů a servis značky TONDACH oceníte zejména v případě, kdy například nedopatřením dojde k tomu, že na stavbě nečekaně chybí některý z komponentů. I jen jednu jedinou tašku totiž můžete snadno objednat online s rychlou dopravou a stavba či rekonstrukce střechy se tak nemusí vůbec zbytečně zpozdit.

Nové střešní fólie TONDACH Fol - originál v červené

Za zmínku rozhodně stojí jedna z letošních novinek, hydroizolační střešní fólie TONDACH Fol červené barvy. Právě červená barva společně s logem TONDACH jsou jedním ze znaků, který ji na první pohled odlišuje od střešních fólií často neznámého původu a odlišných kvalitativních vlastností.

Černá střešní krytina je stále oblíbenější

Co do vzhledu pak zase zejména u majitelů střech v poslední době bodují všechny modely střešních tašek černé barvy, a to zejména pro svůj elegantní vzhled, který se hodí i pro moderní domy. Také proto TONDACH před časem zařadil do své nabídky možnost povrchové úpravy glazurou Amadeus černé barvy u dalších dvou oblíbených modelů – Figaro 11 a Stodo 12.