K 5 lak-police Variant
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Skleníky Variant – pro náročné zahrádkáře

Skleníky Variant vyrábí společnost Limes Litomyšl již téměř 27 let, takže je docela možné, že jste s tímto typem skleníků již setkali.

[Komerční prezentace]

Konstrukce skleníků Variant je vyrobena z pozinkovaného plechu a jako výplň lze použít skleníkové sklo nebo polykarbonát. Možná je i kombinace obou materiálů. Montáž těchto skleníků je jednoduchá, protože jednotlivé díly se k sobě šroubují, takže nepotřebujete žádné speciální nářadí.

Variant L Variant L Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Skleníky Variant mají dvoukřídlé vstupní dveře pro pohodlný a bezpečný vstup. V základním provedení mají vždy určitý počet oken a praktické držáky pro uchycení polic. Rozměry těchto skleníků se liší dle typu, ale výška je vždy nejméně 2 metry.

L 4,5 Václavík L 4,5 Václavík Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Oblíbenost těchto skleníků spočívá především v jejich pevné konstrukci a možnosti konstrukčních úprav. Prodloužením dveří získáte zcela nové možnosti pěstování. Skleník lze kdykoliv dovybavit automatickými otevírači oken, okapy, bočními okny nebo dalšími dveřmi do zadního čela. Zajímavou úpravou je možnost konstrukci opatřit barevným lakem dle vašeho přání a sladit tak skleník s ostatními stavbami na zahradě. Tato úprava není pouze estetická. Konstrukce se barvou ochrání až na několik desetiletí.

K 5 lak-police Variant K 5 lak-police Variant Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Nemáte na zahradě dostatek místa, nebo chcete využít slunné stěny domu? Pak právě pro Vás je vhodný skleník Variant jako přístavba k domu. Opět je na výběr z několika typů s možností individuálních úprav.

Variant C3 lak Variant C3 lak Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Navštivte stránky výrobce www.limes.cz a seznamte se s širokou nabídkou pomocníků na vaši zahradu.

Variant M Variant M Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Akční letáky