Skleníky Variant od společnosti Limes Litomyšl s.r.o.
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Skleníky Variant pro pohodlné pěstování na zahradě

Chcete si užívat vlastní zeleniny a bylinek od časného jara, až téměr do konce podzimu? Pokud ano, pak je odpovědí skleník. Samozřejmě, že rajčata, papriky i okurky můžete pěstovat i na záhonku. Pak je ale jejich vegetační doba mnohem kratší. Proč si tedy chutná rajčata neužívat už dříve?

Komerční prezentace

Skleníky Limes Litomyšl se na českých zahradách objevují již od roku 1991. Za tu dobu nasbíral jejich výrobce velké množství cenných zkušeností a know-how. Ty se pak přenesly i do jeho produktů, které nabízejí českým zahrádkářům a zahradníkům přesně to, co potřebují a co jim pomůže dosahovat lepší úrody. Skleníky s označením Variant tak vycházejí vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům malých i velkých zahrádkářů.

Pohodlný vstup i pohyb

Od tradičních modelů se skleníky Variant liší především svou konstrukcí. Jejich hlavní předností jsou široké dvoukřídlové dveře určené pro komfortní a zároveň pohodlný vjezd s kolečkem, která lze za příplatek ještě prodloužit, což ocení zahradníci a zahradnice s vyšší postavou (po dohodě mohou být umístěny na obou dvou stranách skleníku). O plynulé otevírání a zavírání se starají odolné nerezové panty dveří.

Skleníky Variant od společnosti Limes Litomyšl s.r.o. Skleníky Variant od společnosti Limes Litomyšl s.r.o. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Skleníky Variant mají robustní konstrukci a jsou nabízeny, jak už jejich název napovídá, v několika variantách. Zajímavé jsou zejména přístavby k domům. K jejich standardnímu vybavení patří gumová lemovka pod střešní skla a rovněž nerezové panty oken a háčků pro držení skla. Tedy vše je vymyšleno tak, aby skleník sloužil co nejdéle bez jakéhokoliv problému.  

Skleníky Variant od společnosti Limes Litomyšl s.r.o. Skleníky Variant od společnosti Limes Litomyšl s.r.o. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Vylepšete svůj skleník

Při výrobě se používá kvalitní rozptylové sklo, které ochrání vaši zeleninu či květiny před spálením od slunečních paprsků. Namísto skla lze použít i polykarbonátové výplně o síle 6 mm. Dutinky polykarbonátu jsou již z výroby zataveny a i to přispívá k prodloužení životnosti tohoto materiálu. Skleníky mají přípravu na zhotovení polic, takže si ve skleníku ihned vytvoříte praktický odkládací prostor a vybrat si můžete i z dalších užitečných rozšíření a příslušenství.

Skleníky Variant od společnosti Limes Litomyšl s.r.o. Skleníky Variant od společnosti Limes Litomyšl s.r.o. Zdroj: Archiv ireceptar.cz Skleník tak můžete vybavit například bočním oknem, okapem, zámkem, podkladovým rámem či velmi praktickými a užitečnými automatickými otvírači. Nemusíte se bát, nejde o žádnou poruchovou elektroniku, otvírače pracují výhradně na hydraulické bázi, takže je jejich životnost téměř nekonečná. Tím ale nabídka doplňků zdaleka nekončí.

Odolnost a také životnost skleníků od společnostiLimes Litomyšl s.r.o. jsou na vysoké úrovni a tak si může Limes dovolit poskytnout 10 letou záruku na to, že se na konstrukci neobjeví koroze. Pokud chcete svůj skleník odlišit a zároveň ochránit konstrukci, je možné konstrukci skleníku opatřit kvalitním lakem v šesti základních barvách.

A ještě něco navíc

Ale Limes – to nejsou pouze skleníky. Vybírat můžete i z mnoha dalšího praktického vybavení zahrady. Vaše potřeby uspokojí pařeniště, fóliovníky ale i pěstební stoly či stojany na dřevo. A pro ještě lepší letní grilování vyzkoušejte báječný vodní gril VOGR. Vsaďte na osvědčenou českou tradici a vybavte si svou zahradu přesně podle svého gusta!

Skleníky Variant od společnosti Limes Litomyšl s.r.o. Skleníky Variant od společnosti Limes Litomyšl s.r.o. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Akční letáky