Ideální skleník do zahrady u domu? Model Hobby fy Limes z Litomyšle
22. 2. 2016

Ideální skleník do zahrady u domu? Model Hobby fy Limes z Litomyšle

Rádi byste od letoška pěstovali zeleninu a bylinky ve skleníku a nejen na otevřených záhonech? Rozhodně jde o správnou volbu. Skleník zajistí rostlinám opravdu ideální podmínky a na výpěstcích je to hodně vidět.

[Komerční prezentace] 

Problém však může nastat při výběru toho správného skleníku, protože výrobců je hned několik a každý má ve své nabídce několik druhů. Model Hobby nabízí prověřený český výrobce, firma Limes Litomyšl, s. r. o.

Skleník Limes H-4-4

Proč právě výrobek firmy Limes Litomyšl?

Společnost Limes je na českém trhu prověřeným výrobcem ryze českých skleníků s důrazem na vysokou kvalitu a odolné konstrukční provedení. Skleníky společnost vyrábí již od svého vzniku v roce 1991. S výrobou má tedy společnost dlouholeté zkušenosti, což se projevuje v každé části vyrobených skleníků. Zatímco jiní, ne tak zkušení výrobci musí ještě odstraňovat konstrukční nedostatky, skleníky Limes jsou na maximální úrovni kvality. To samozřejmě platí pro všechny skleníky z nabídky.

Skleník Limes H-4-6

Charakteristika skleníků Hobby

Skleníky Hobby, jak již bylo řečeno, jsou ideálním druhem skleníků na zahrady rodinných domů. Řada skleníků Hobby se dělí na typy H4, H5 a Hobby H7. Jednotlivé typy se liší svými rozměry a také možností vybrat si materiál výplně a to buď polykarbonát, nebo skleníkové sklo.

Základní konstrukci tvoří profily ze žárově pozinkovaného plechu o síle 1 mm a 1,5 mm. Spojovací materiál profilů je v základním provedení galvanicky zinkovaný, ale po domluvě lze objednat i v nerezovém provedení.

Skleník Limes H-7-3

Ve standardním provedení jsou skleníky Hobby nabízeny s posuvnými vchodovými dveřmi a také se střešními okny. Počet střešních oken pro otevírání se liší podle velikosti skleníku. V kategorii Hobby je totiž nabízeno hned několik variant provedení v různých velikostech.

Výplně Hobby mohou tvořit speciální skleníková skla Helios o síle 4 mm s efektem rozptýlení paprsků, nebo polykarbonát také o síle 4 mm.

Jako volitelné příslušenství jsou nabízena další střešní okna, automatický otevírač střešního okna, podkladový rám, který nahrazuje klasický betonový základ, nebo gumová lemovka pro podložení střešních skel.

Skleník Limes H-7-3a

Detailní informace a fotky skleníků Hobby najdete na www.limes.cz.

Toto je komerční prezentace.
Server iReceptář.cz ani jeho provozovatel není autorem a neodpovídá za obsah článku.

Autor Limes Litomyšl, s. r. o.

Vložte nový komentář jako nepřihlášený uživatel nebo se přihlaste.
Povinné položky jsou označeny *

Napište číslicí výsledek příkladu: čtyřipluspět = 

Pokud jste již registrováni na iReceptáři, přihlaste se svým uživatelským jménem a heslem.
Povinné položky jsou označeny *

Diskuse

vložit dotaz »

Co najdete ve zpravodaji?
Podívejte se na ukázku...

PředchozíDalší
Portál provozuje Tarsago | © 2018 VIZUS & Tarsago | kontakt | Používáme redakční systém Vizus CMS