Opravdu každý, kdo na anděly věříme, máme svého strážníčka, k němuž se můžeme obrátit
Zdroj: Profimedia

Andělský horoskop: Najděte si svého ochránce podle znamení zvěrokruhu

Andělé k lidem patří. Jsou ztvárněni ve filmech, knihách, babičkám mnoha z nás viděli na obrázcích nad postelí, aby nás strážili. Mnozí z nás v ně věříme, a dokonce si do nich ztělesňujeme naše příbuzné nebo blízké, jež jsme ztratili. Provázejí nás po celé dějiny lidstva Jejich existenci sice nelze dokázat, někdo ne ně věří, jiný ne, ale každý z nás jistě zažil nevysvětlitelné situace, kdy jako by cítil, že nad nám někdo drží ochrannou ruku.

Andělé coby poslové boží jsou v Bibli i Koránu. V židovské kabale navíc existuje přesná hierarchie, kterou lze přiřadit i k určitým typům lidí. Poznejte vašeho anděla. Seznamte se, zjistěte, jak s ním můžete komunikovat a kdy, a nebojte se poznat, co má rád, když budete žádat o pomoc či radu.

Beran:  21. 3.–20. 4., anděl Kamael: Anděl odvahy, ochránce

den – úterý, květiny – rudé růže, pelargonie, barvy – ohnivě červená, zelená

Má lehkou a veselou energii: Pomáhá k rozvoji osobní kreativity a lepším pracovním a tvůrčím výkonům. Dobrý pomocník a rádce v oblasti partnerství a může pomáhat v růstu a poznání duchovních zkušeností a překonání předsudků a různých negativních kódů. Vyrovnává a čistí vztahy mezi lidmi, učí nás pochopení a toleranci vůči našim blízkým. Je patronem umělců a jeho vibrace pomáhají zajistit harmonii a krásu.

Býk: 21. 4.–20. 5., anděl Hagiel: Anděl lásky a umění

den – pátek, květiny – růžové a bílé růže nebo orchideje, barvy – jemná růžová a zelená

Napomáhá k uvolnění stresu a vyrovnává čakry. Pomáhá při zdravotních problémech, zvláště pak v oblasti páteře. Dokáže nám pomoci, jak svůj život změnit, napravit. Pomáhá rušit negativní vzorce chování, a tak napomáhá k růstu člověka a posílení jeho pozitivního náhledu na život a svět kolem. Podporuje lásku mezi lidmi, zvláště partnerskou. Pomáhá k vyvážení vlastního sebehodnocení člověka, má ochranitelské schopnosti. 

Blíženci: 21. 5.–20. 6., anděl Rafael: Učitel a léčitel

den – středa, květiny – iris, azalka, konvalinka, barvy – žlutá, oranžová a světle modrá

Hlavní andělský pomocník při léčení, regeneraci a obnově lidského zdraví. Má jemnou a posilující energii. Neléčí jen fyzické tělo, ale i psychické bloky, negativní emocionální stavy a deprese. Umí zajistit osobnostní stabilitu. Pomáhá terapeutům, lékařům a lidem, kteří pomáhají druhým. Dokáže rychleji uzdravit a pomoci k celkové harmonii. 

Rak: 21. 6.–20. 7., anděl Gabriel: Anděl zvěstovatel

den – pondělí, květiny – bílé lilie, barvy – stříbrná, bílá, světle modrá

Jeho energie pomáhá ke změnám a uskutečnění životních cílů. Učí radosti, pohybu a oživení. Miluje změny a rád se jich účastní.  Je nositelem pozitivních zpráv (podle Bible zvěstoval právě tento anděl Panně Marii narození Krista). Jeho pomoc je důležitá v době změn a

pomáhá oprostit se od starých a omezujících očekávání a představ. Probouzí v nás pozitivitu a schopnosti řešit problémy. Vede k osvobození od strachu a obav a k znovunalezení radosti. 

Lev: 21. 7.–20. 8., anděl Michael: Anděl bojovník

den – neděle, květiny – slunečnice, měsíček, bílý brambořík, barvy – zlatá a modrá

Nejznámější ze všech andělů, silný bojovník proti silám temna a zla. Je mocným ochráncem i vykonavatelem boží vůle, jeho atributem je meč. Pomáhá lidem při překonání těžkých zkoušek v jejich životě, i v boji s našimi negativními vlastnostmi. Vibrace tohoto Anděla nám dodávají odvahu i sílu překonat negativitu.

Panna: 21. 8.–20. 9., anděl Rafael: Anděl učitel a léčitel

den – středa, květiny – iris, azalka, konvalinka, barvy – žlutá, oranžová a světle modrá

Hlavní andělský pomocník při léčení, regeneraci a obnově lidského zdraví. Napomáhá k odstranění fyzických i psychických bloků, negativních emocionální stavů a depresí. Může pomoci k celkové harmonizaci a souladu jak v psychické, tak i fyzické oblasti. Jeho energie působí blahodárně i při různých zasutých emocionálních blocích a potížích.

Mozaika anděla: toto téma nás duchovně provází od nepaměti Mozaika anděla: toto téma nás duchovně provází od nepaměti Zdroj: Profimedia

Váhy: 21. 9.–20. 10., anděl Hagiel: Anděl lásky, krásy, umění

Mívá kolem sebe květy, hudební nástroje, holubice, motýly

den – pátek, květiny – růžové a bílé růže nebo orchideje, barvy – jemná růžová a zelená, jemné odstíny

Napomáhá k uvolnění stresu a vyrovnává energetické toky těla – čakry. Pomáhá při zdravotních problémech, zvláště pak v oblasti páteře. Při přivolání jeho pomoci nám může vnuknout jasné myšlenky, jak máme svůj život měnit, napravovat. Energetické působení tohoto andělského rádce pomáhá rušit negativní vzorce chování, a tak napomáhá k růstu člověka a v posílení jeho pozitivního náhledu na život a svět kolem. Pomáhá také k vyvážení vlastního sebehodnocení člověka, má ochranitelské schopnosti.

Štír: 21. 10.–20. 11., anděl Asrael: Vše tajemné, skryté

den – úterý, květiny – bílé kopretiny a lilie, barvy – temně modrá až do černa a růžová

Tato andělská energie nám napomáhá nahlédnout do hlubin naší duše. Velmi často pomáhá v práci psychologům a terapeutům, kteří zkoumají lidské nitro. Pomáhá při vnitřní přeměně a transformaci. Jeho působení tlumí vlivy fanatismu, vede k toleranci a pochopení druhých, dokáže vzkřísit i již zapomenuté vztahy. Je poslem míru a porozumění pro širší skupiny lidí. Je andělem míru a diplomacie.

Střelec: 21. 11.–20. 12., anděl Zadkiel: Milosrdenství a prosperita

den – čtvrtek, květiny – hyacint a fialový šeřík, barvy –- vínová, lila fialová

Vede člověka k uvolnění a uvědomění si jednoty světa duchovního i hmotného, napomáhá růstu a postupné změně, moudrosti. Je propojen i se zvířecí a rostlinnou říší. Díky jeho pomoci se naučíme navazovat přirozeně vztah s neviditelným, duchovním světem. Pomáhají k nastolení práva i vyšších univerzálních zákonů. Pomáhá při rozvoji duše i ducha, je nazýván „strážcem a učitelem kosmických zákonů“. Podporuje nás v nalezení pravého životního plánu, učí nás meditovat a duchovně se očistit.

Kozoroh: 21. 12.–20. 1., anděl Kassiel: Anděl učitel, prověřuje a zkouší

den – sobota, květiny – chrpa, iris, tmavě fialové macešky, barvy – temně červená a černá

Má transformující energii a je všude tam, kde jsou těžké životní zkoušky a problémy. Pomáhá nám najít skutečné hodnoty v životě. Jeho lekce však mohou být náročné, ale umí nás motivovat k důležitým rozhodnutím a činům. Podporuje také smíření se s osudovými ranami a ztrátami. Dovolí nám vyrovnat se se stárnutím našeho fyzického těla a úbytkem sil a ukáže nám sílu duchovního vývoje.

Unavený anděl Unavený anděl Zdroj: Profimedia

Vodnář: 21. 1.–20. 2., anděl Uriel: Ovládá hvězdy i Zemi

den – sobota, květiny – chrpa a pivoňka, barvy – tmavě červená a modrá

Ovládá hmotu a má nejhustší vibrace, protože je spjat s hmotou a zemí. Pomáhá v případě katastrof a nehod, umí nastolit znovu pořádek. Podporuje lékaře, zdravotníky, léčitele, výzkumníky a vědce. Potřebným pomůže k získávání hmotných statků. Motivuje člověka k činorodosti a dokončení stanovených cílů. 

Ryby: 21. 2.–20. 3., anděl Asariel: Duchovní učitel, prohlubuje intuici

den – čtvrtek, květiny – narcis, modrý iris, barvy – tyrkysová a modrá

Pomáhá v prohlubování intuice a daru předvídání. Pomáhá rádcům a mystikům při získávání moudrosti. Dokáže pomoci v rozeznávání pozitivních a negativních duchovních vlivů, protože je duchovním učitelem. V jeho vibracích neobstojí žádná lež nebo polopravda. Pomáhá i zbavit se různých závislostí, ať drogových či alkoholických, nebo i v případě dlouhodobých, nevyjasněných partnerských vztahů.

Zdroje: 

https://www.kartarkysvetla.cz/vyklad-karet-stitky/andelsky-horoskop/

http://www.srdceklic.cz/andelsky-horoskop-na-rok-2021-rok-sily-a-odvahy/

https://zeny.iprima.cz/astroclanky/andelsky-horoskop-poznejte-sveho-andela

 

 

Akční letáky