obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

iReceptář stále s vámi

Ať už chodíte na stránky internetového Receptáře pravidelně, nebo jste jej právě objevili, určitě uvítáte přehled všeho, co tento web nabízí. Tak nikdy neminete žádný zajímavý článek, soutěž nebo akci.

V tomto článku vám nabízíme tipy, které vám pomohou pravidelně sledovat vše, co redakce internetového Receptáře připravuje pro vás, své čtenáře.

 

Vstupní stránka internetu

Ideálním způsobem, jak rychle zjistit, které články a témata redakce nově připravila, je nastavit si úvodní stránku iReceptáře jako výchozí stránku. Zobrazí se tak hned po připojení k internetu.

Nastavení je jednoduché: Otevřete si hlavní stránku iReceptáře, v horním menu vašeho prohlížeče pak Nástroje - Možnosti internetu a klikněte na tlačítko "Použít stávající" nebo do okénka napište adresu http://www.ireceptar.cz, jak vidíte na obrázku:

Nastavení iReceptáře jako výchozí stránkyNastavení iReceptáře jako výchozí stránkyAutor: Archiv ireceptar.cz

Další možností je ikona domečku (výchozí stránky) ve vašem prohlížeči. Pokud kliknete na šipku vedle ní, můžete nastavit iReceptář jako výchozí stránku také tímto způsobem.

Nastavit jako domácí stránkuNastavit jako domácí stránkuAutor: Archiv ireceptar.cz

 

Oblíbené položky

 

Pokud vás alespoň některé z pestrých témat, o kterých píšeme, zaujalo, určitě byste měli mít naši stránku založenou mezi oblíbenými. Nebudete ji tak muset hledat vždy, když budete mít nějakou otázku nebo si budete chtít jen přečíst některý z poutavých článků.

K oblíbeným můžete stránku založit pomocí pravého tlačíka myši a výběru volby "Přidat k oblíbeným", nebo použít klávesovou zkratku Ctrl+D či ikonu hvězdičky.

Pomůže vám následující odkaz:

HTML kód

 

Přidání výpisu nových článků iReceptáře na vaši výchozí stránku

Seznam.cz

Je Seznam vaší vstupní stránkou do světa? A věděli jste, že přidat zprávy z iReceptáře na hlavní stránku je snadné, že vás to nebude stát víc, než pár kliknutí?

Pokud Seznam.cz používáte, stačí kliknout na tento odkaz a potvrdit, že si přijete umístit čerstvé zprávy z iReceptáře na svou výchozí stránku.

obrázek z archivu ireceptar.czobrázek z archivu ireceptar.czAutor: Archiv ireceptar.cz

 

Od této doby už budete hned vědět, co se děje.

 

iGoogle.cz

iReceptář na iGoogleiReceptář na iGoogleAutor: Archiv ireceptar.cz

Používáte Google jako svoji výchozí stránku při cestách po internetu? I pro vás jsme připravili možnost jak mít zprávy iReceptáře vždy po ruce. Pomocí tohoto odkazu vám nabízíme prvek do domácí stránky iGoogle, který pak uvidíte vždy, když ji otevřete.

Přidat iReceptář na svou iGoogle stránku.

Pravidelně tak budete mít každý den přehled o nejnovějších článcích i s fotkami.

 

 

iReceptář v internetových aplikacích

iReceptář je také moderním médiem, a tak nevynechává žádnou z možností, jak oslovit své čtenáře pomocí služeb, které rádi používají

Facebook

Pokud máte svůj profil na síti facebook, určitě byste si měli pohlídat, že znáte také stránku iReceptáře. Tam totiž najdete aktuální témata, můžete tam nejen o nich diskutovat a účastnit se nejrůznějších anket a kvízů. Vždyť na faceboou už nás sleduje i P. Podlaha. Stát se fanouškem stránky iReceptáře vám umožní nejen se dozvědět o novinkách, ale třeba i soutěžích a zahrát si některou z plánovaných her či kvízů.

Staňte se fanouškem iReceptáře na facebooku:

HTML kód

iReceptář on Facebook

 

Twitter

I pro vás, kteří využíváte možnosti twitteru, máme možnost, jak iReceptář sledovat. Stačí si přidat náš kanál do svých oblíbených jednoduchým kliknutím na "follow" na této stránce. Neminete pak žádnou důležitou zprávu či téma, které na iReceptáři vyjde.

Začněte sledovat iReceptář na twitteru.

 

iReceptář pravidelně

Zpravodaj

Každý druhý týden zasíláme souhrn nejzajímavějších článků, upozornění na probíhající soutěže a další čerstvé informace prostřednictvím zpravodaje všem, kteří o to mají zájem. Podívejte se na ukázku.

Vložením emailové adresy si zajistíte zajistíte pravidelného elektronického zpravodaje iReceptáře. Tak vám neunikne žádná zajímavost.

Odběratelé našeho zpravodaje mají také několik výhod, mezi které patří například nápovědy do soutěží nebo přednostní výhodné nabídky partnerů iReceptáře určené pouze jeho čtenářům.

Není nic snažšího, než se k odběru zpravodaje přihlásit, stačí vložit emailovou adresu do následujícího políčka nebo kdykoliv do pole vlevo na titulní stránce.

Vložte svou emailovou adresu:

HTML kód

 

Blog redakcí

 

Zajímají vás zákulisní přípravy tištěného časopisu Receptář a jeho elektronické verze iReceptář? Pak nahlédněte do blogu, do něhož přispívají obě redakce. Dočtete se o tom, co se chystá, a také zajímavosti k nejrůznějším tématům, často z jiného, osobnějšího pohledu autorů. Samozřejmě tam s nimi můžete také diskutovat, nabízet jim náměty ke zpracování, sdělovat své názory a zkušenosti.

Přijďte se podívat na http://blog.ireceptar.cz a získáte možnost nahlédnout pod pokličku tvorby Receptáře a iReceptáře

 

RSS

Využíváte-li možností RSS, neboli Real Simple Syndication, můžete iReceptář i jeho jednotlivé rubriky sledovat pomocí některé z RSS čteček. Stačí vybrat na naší stránce s RSS.

Zeptejte se

Diskuzní fórum

Samozřejmě se snažíme svým čtenářům kromě odborných článků také nabídnout možnost zeptat se na konkrétní problém nebo řešení. Pod každý článek máte možnost vložit svůj komentář nebo dotaz. Navíc je tu diskuzní fórum, ve kterém vám na položený dotaz může odpovědět jak některý z redaktorů iReceptáře, tak ostatní čtenáři.

 

Pište Receptáři

Pokud nenaleznete odpověď na stránkách iReceptáře ani v diskuzi, je tu vždy možnost obrátit se přímo na redakci pomocí formuláře „Piště Receptáři“. Prioritně jsou vaše otázky zodpovídány v diskuzním fóru a tam je také mnohem větší pravděpodobnost, že se najde někdo, kdo vám rychle odpoví.

 

Podpořte iReceptář

Pokud jste pravidelným čtenářem Receptáře a provozujete vlastní stránky, můžete jednoduše vložit odkaz nebo ikonu a dát tak možnost ostatním dostat se k nám. Zkopírujte následující text do některé ze svých stránek a dejte vědět ostatním, kde najdou ty správné informace.

Textový odkaz: Receptář

HTML kód

 

Ikona:

ReceptářReceptářAutor: Archiv ireceptar.cz

 

  

HTML kód

 

Zaujal vás článek? Upozorněte na něj přátele

Pokud vás kterýkoliv ze článků na iReceptáři zaujme tolik, že byste o něm chtěli dát vědět ostatním, vše jsme vám usnadnili.

Pod každým článekem je lišta s ikonami, která dovolí odkaz na článek přeposlat někomu známému na email s vaším vzkazem. Podělit se také jednoduše můžete na svém facebook nebo twitter účtu, stačí kliknout na příslušnou ikonu a dát vědět přátelům. Vyzkoušejte to, je to snadné.

Soutěž

Abychom vás motivovali k využití všech možností iReceptáře, připravili jsme zajímavou soutěž.

Stačí, abyste využili jakoukoliv z výše popsaných možností sledovat iReceptář a dali nám to vědět v soutěžním formuláři. Vylosujeme jednoho výherce, který získá zajímavou cenu.

Pokračovat na soutěž

 

 

Akční letáky