obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Letní Flora Olomouc začíná již 18. srpna. Přijďte se setkat s Receptářem

Letní etapa zahrádkářské a zahradnické výstavy Flora startuje již za několik dní. Na olomoucké výstaviště můžete vyrazit pro inspiraci i potěšení.

Vlastimil Šindelář radí... Vlastimil Šindelář radí... Zdroj: Archiv ireceptar.cz Jedna z největších výstav s tématikou zahrádkářství a zahradnictví je již za dveřmi. Ve čtvrtek 18. srpna odstartuje letní etapa Flory Olomouc. Kromě řady vystavovatelů a prodejců, kteří vám dají možnost koupit si vše, co můžete potřebovat na vaší zahrádce, nebude pochopitelně chybět ani časopis Receptář. Těšíme se na setkání s vámi na letní scéně U Samby, kde jsme (nejen) pro naše čtenáře připravili doprovodný program Vyznání růžím. Těšit se můžete hned na dva zajímavé koncerty, poradny Vlastimila Šindeláře a Jaroslava Koníčka, a spoustu dalšího.

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Flora Olomouc 2016 – letní etapa

Kde: Výstaviště Flora Olomouc, Smetanovy sady
Kdy: 18. až 21. srpna 2016 9:00 – 18:00
Vstupné:
100 Kč v předprodeji
120 Kč na místě
Děti, studenti, rodiny a důchodci ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ
Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P VSTUP ZDARMA

Míša Dolinová a Marcela Holanová pod taktovkou Alexandra Hemaly

Dvoudenní program časopisu Receptář odstartuje již v pátek 19. srpna od 11 hodin. Po oba dny bude programem provázet moderátor Alexander Hemala. Už v pátek v poledne pak můžete přijít ochutnat kulinářské výtvory věrné čtenářky Receptáře Marty Studené ze Skrbeně. Kdo na jarní Floře ochutnal její pomazánky, dobře ví, že si toto setkání nemá nechat ujít.

Od 14 hodin se pak ujme mikrofonu populární herečka a zpěvačka Michaela Dolinová, která během hodinového recitálu určitě nevynechá žádný ze svých oblíbených hitů. A na závěr si samozřejmě udělá čas také na malou autogramiádu. Pro všechny, kteří náš doprovodný program navštíví, máme přichystány také soutěže o zajímavé ceny, povídání o časopise Receptář a mnoho dalšího.

Flora Olomouc - Marta Studená na Dni s Receptářem Flora Olomouc - Marta Studená na Dni s Receptářem Zdroj: Archiv ireceptar.cz Ale pátkem samozřejmě nekončíme. Vrcholem sobotního programu bude rozhodně vystoupení Marcely Holanové, kterou asi není třeba blíže představovat. Ostatně k hvězdám naší populární hudby patří již mnoho let. Pódium jí bude patřit v sobotu od 14 hodin a ani tentokrát nepřijdete o šanci nechat si podepsat fotku, desku či CD. Už od půl jedenácté se na vás ovšem bude těšit i spolupracovník Receptáře a známý zahradník Vlastimil Šindelář společně s kolegou Jaroslavem Koníčkem se svou poradnou pro zahrádkáře, pěstitele růží, kosatců a dalších oblíbených květin léta a pozdního léta. Po oba dva dny se pak můžete těšit také na lidové písničky a melodie v podání oblíbeného Dua Vinš.

 

Fotografie: (c) Dana Špicarová

Akční letáky