obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Potřebujete ušetřit a nevíte jak? Tady je několik tipů od Slevovekody.com

Češi jsou národem kutilů a zahrádkářů. Každý rád hledá nápady a inspiraci, jak si svépomocí zvelebit domov. Vedle tvůrčího spoření výdajů je však dobré vědět o dalších možnostech, jak efektivně šetřit peníze.

[Komerční prezentace] 

Výhodné internetové nákupy se Slevovekody.com

To, že se dá šetřit opravdu na všem a po celý rok, potvrzuje i česká jednička v oboru poskytování slev Slevovekody.com. Tento portál pro vás každý den chystá nabídku těch nejvýhodnějších slev, slevových kódů a akčních nabídek od renomovaných českých i zahraničních obchodníků. Stačí zadat do jejich vyhledávání například „Dům a zahrada“ a ihned vidíte ty nejlepší nabídky na českém internetu. A stejně tak to je i s oblečením, elektronikou, léky, nebo čímkoliv jiným.

slevovekody.czslevovekody.czAutor: Archiv ireceptar.cz

Slevu tak můžete najít jak na vkusný zahradní nábytek, tak na pracovní pomůcky, které jsou ke zvelebování vašich domovů nezbytné.

Slevy jsou zde k mání ve stabilní celoroční nabídce. Stačí si pouze vybrat sortiment a je to! Jednoduše a rychle! Pouze se Slevovekody.com!

Ta správná voda na zalévání

Pokud nevěříte prognózám odborníků o globálním oteplování a celosvětových změnách klimatu, tak minimálně trend posledních let ukazuje, že sucha a tropické teploty budou v našich zeměpisných podmínkách čím dál častějším jevem. To mimo jiné také signalizuje zvýšenou potřebu zavlažování a kropení našich zahrad a záhonů. Pitná voda neustále zdražuje, a tak se jako nejlevnější alternativa (hned po vodě dešťové) jeví vyvrtání vlastní studny, která poskytne minimálně vodu užitkovou právě na zalévání, případně splachování. Vyvrtání studny se dnes pohybuje v řádu stovek Kč za metr a tak si můžete být jisti, že i při občasném zalévání se vám investice brzy vrátí.

domácí vodárnadomácí vodárnaAutor: Archiv ireceptar.cz

Jak k vrtu pořídit i domácí vodárnu se slevou, to už víte. Stačí navštívit Slevovekody.com a vybrat si akční slevu například na vodárnu z Kasa.cz. Šetřete už od začátku investice!

Otočte knoflíkem

Tento tip zní už léta jako naprosté klišé, ale faktem zůstává, že stále patří mezi ty neúčinnější. K tomu abyste se sami přesvědčili, kolik můžete ušetřit, je ale potřeba trochu více toho počítání. Tipnete si, o kolik můžete snížit své dlouhodobé výdaje, pokud snížíte teplotu v místnosti o půl stupně, naučíte se vypnout varnou desku už chvilku před dovařením, nebo jen vezmete nůžky a zkrátíte záclony před topením? Jsou to jen návyky, které ušetří až tisíce ročně. Nemusí to být velká investice do zateplení, nebo nových oken. Občas úplně postačí například vložit těsnění mezi okna nebo instalovat termoizolační fólii k topení.

Zvýšení teploty o 1°C znamená zvýšení spotřeby energie o 6%Zvýšení teploty o 1°C znamená zvýšení spotřeby energie o 6%Autor: Archiv ireceptar.cz

Udělejte si čas na své smlouvy a výdaje

Výrazná úspora v domácnosti opravdu přichází až s tím, že se podíváte na zoubek energiím. Aktivně se tedy zajímejte: „Opravdu nemohu dostat lepší nabídku? Není zde možnost platit méně?“

Posviťte si na své výdaje za energie a možná zjistíte, že díky větší konkurenci na trhu se podmínky za posledních pár let opravdu změnili k lepšímu. Stejně tak to platí i o ostatních smlouvách, které platíte, jako je povinné ručení, nebo mobilní operátor. Byla by škoda platit zbytečně navíc!

Nová zelená úsporám 2016Nová zelená úsporám 2016Autor: Archiv ireceptar.cz

Nová zelená úsporám 2016

Pokud se nebojíte větší investice, ani nezbytné honby za úředními razítky, pak věřte, že tento projekt je jednou z nejlepších cest, jak do budoucna šetřit nejen peněženku, ale také životní prostředí. Příspěvky se vztahují nejen na populární „kotlíkové“ dotace, kde můžete získat až 150 000 Kč, ale také například na tepelná čerpadla, zateplení a podobně. Povyšte svoji domácnost na ekologičtější úroveň a ona se vám odvděčí výrazným snížením nákladů.

Akční letáky