obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Přijďte nás navštívit. Dny časopisu receptář na podzimní výstavě Flora

Chcete se potkat s časopisem Receptář osobně? Rádi vás přivítáme na podzimní výstavě Flora Olomouc. I tentokrát jsme pro vás na pátek a sobotu připravili zajímavý program.


Ač neradi, pomalu se loučíme s letošní zahrádkářskou sezónou. Podzim je časem, kdy sklízíme plody svého celoročního snažení. Zároveň však máme skvělou příležitost přemýšlet nad sezonou příští. A nejen přemýšlet!

Na podzimních výstavách, k Pozvánka na setkání s Receptářem v Olomouci Pozvánka na setkání s Receptářem v Olomouci Zdroj: Archiv ireceptar.cz jakým patří i Flora Olomouc, máme šanci získat nejen spoustu inspirace, ale také vybírat ze širokého sortimentu rostlin, výpěstků, semen, zahrádkářských pomůcek či hobby potřeb. Plné sklepy a spíže, to je motto 21. celonárodní výstavy ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků Flora Olomouc 2016.

Pátek na výstavišti zpříjemní král rokenrolu

Od 11 se pak na vás těší Vlastimil Šindelář se svou poradnou. Řeč bude

O půl dvanácté je pro vás připravena divácká ochutnávka, kterou v pravé poledne pod názvem Receptář uvádí vystřídají rozhovory s hosty a divácké soutěže.

Programem vás po oba dny bude provázet Petr Čimera.tentokrát především o pěstování cuket a dýní v našich podmínkách.Páteční program Elvis Presley v podání Vladimíra Lichnovského Elvis Presley v podání Vladimíra Lichnovského Zdroj: Archiv ireceptar.cz začíná na venkovní scéně U Samby již od půl jedenácté, kdy se můžete zaposlouchat do moravských melodií v podání Vinš Duo.

Od 13 hodin se můžete zaposlouchat do nejslavnějších hitů krále rokenrolu. Koncert ELVIS PRESLEY REVIVAL přináší Vláďa Lichnovský, muž, který v největší evropské soutěži imitátorů Elvise získal 2. místo. Hudební tečku za odpoledním programem Receptáře má na starosti Vinš Duo, které zahraje písničky pro dobrou náladu.

Sobotu osvěží písničkami Standa Hložek

Sobotní program zahájí opět v 10:30 Vinš Duo moravskými melodiemi. Od 11. hodin bude pódium patřit Vlastimilu Šindeláři a všemu, co vás zajímá o pěstování cuket a dýní v našich podmínkách.

Standa Hložek vystoupí v neděli Standa Hložek vystoupí v neděli Zdroj: Archiv ireceptar.cz Krátce před polednem (11:30) přijde čas na divácké ochutnávky, které v pravé poledne vystřídají rozhovory s hosty a divácké soutěže.

Ve 13 hodin se můžete těšit na koncert S
tanislava Hložka
, který se svými melodiemi popluje V oceánu lásky. Hudební tečku za odpoledním programem Receptáře opět obstará Vinš Duo, které zahraje písničky pro dobrou náladu. 

 

Receptář: sejdeme se v Olomouci Receptář: sejdeme se v Olomouci Zdroj: Archiv ireceptar.cz

 

Akční letáky