obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Přijďte nás navštívit. Dny časopisu Receptář na výstavě Hobby podzim

Výstava Hobby podzim je konečně tady. Na českobudějovickém výstavišti nebude chybět ani časopis Receptář. I tentokrát jsme pro vás na pátek a sobotu připravili zajímavý program.

Ať chceme nebo ne, zahrádkářská sezóna se letos pomalu chýlí ke konci. Ale přece jen, na zimní spánek to úplně nevypadá. Přijďte načerpat inspiraci na již osmnáctý ročník výstavy Hobby podzim, která se koná na výstavišti v Českých Budějovicích od 29. září do 2. října 2016. Jako každý rok, i letos pro vás přichystal časopis Receptář speciální zábavný program. Setkat se můžete se zástupci redakce, odborníky a spolupracovníky časopisu Receptář, ale i s dalšími zajímavými hosty. V pátek i sobotu se na Den Receptáře na výstavě Hobby podzim v Českých Budějovicích Den Receptáře na výstavě Hobby podzim v Českých Budějovicích Zdroj: Archiv ireceptar.cz vás v pavilonu T1 těší moderátor Alexander Hemala, a již tradičně Duo Vinš, které vyplní přestávky směsicí známých i méně známých melodií.

V říjnu není čas odpočívat

Páteční program začíná pro ty, kteří na výstaviště dorazí brzy již od půl desáté. Od 11 se pak na vás těší Vlastimil Šindelář se svou poradnou. Myslíte si, že v říjnu již zahrádka usíná a nelze nic zasadit? Omyl! V edici Receptáře vyšla kniha Zahradníkův rok, na které se právě Vlastimil Šindelář podílel, a kde se dozvíte, že v říjnu můžete své zahradnické inspiraci dát skutečně volný průchod.

Přesně v poledne se pak ze zahrádky přesuneme do kuchyně. Známý kuchař Petr Stupka představí své nejnovější recepty. A pochopitelně je nebude ochutnávat sám! A protože po dobrém jídle si má člověk odpočinout, od 13 hodin se můžete těšit na recitál známého českého písničkáře Ivana Hlase a skupiny IVAN HLAS TRIO.

Sobota ve znamení sladkostí

Kabaret - recitál populární herečky a zpěvačky Daniely Šinkorové Kabaret - recitál populární herečky a zpěvačky Daniely Šinkorové Zdroj: Archiv ireceptar.cz Jestli si rádi přispíte, tak v sobotu si dejte budíka o trochu dříve. Již od 10 hodin bude totiž pódium patřit cukrářské show Jitky Krajdlové, která vás naučí vyrábět figurky z cukrářské hmoty. V 11:30 změníme téma a budeme se věnovat něčemu zdravějšímu. Vlastimil Šindelář přichystal svoje tipy a rady, jak pěstovat ovoce a zeleninu.

Od 13 hodin se pak můžete těšit na Kabaret. Nemusíte se bát, nikdo po vás nebude žádat masky. Kabaret je totiž název recitálu populární herečky a zpěvačky Daniely Šinkorové. A pro ty, kteří nebudou mít dost sladkostí z rána, jsme na 14 hodinu přichystali jedno malé překvapení. Od 14 hodin se můžete těšit na cukrářskou show Marty Maršánové, která vás z cukrářské hmoty tentokráte naučí vyrábět květiny. O půl hodiny později se na pódium opět postaví Petr Stupka se svými recepty.

Více informací o výstavě Hobby podzim najdete zde, detailní informace o odborném doprovodném programu hledejte v tomto dokumentu.

Akční letáky