Jarní výstava v Lysé nad Labem láká návštěvníky.
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Přivítejte jaro v Lysé na výstavách Zemědělec a Jaro s koňmi

Oslava prvních jarních dnů proběhne od 22. do 26. března na výstavišti v Lysé nad Labem. Již 46. pokračování této největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události, svědčí o její oblibě mezi odborníky i širokou veřejností.

Jako každoročně se můžete těšit na široký sortiment jarních květin, osiv, stromků, keřů, postřiků a zahradnických pomůcek, doplněných o zemědělskou a zahradní techniku. 

Téměř 200 tuzemských či zahraničních vystavovatelů nabídne to nejlepší ze svého sortimentu. V rámci pětidenní výstavy se mohou návštěvníci těšit po celou dobu na odborné přednášky a bohatý doprovodný program.

Jarní výstava v Lysé nad Labem láká návštěvníky. Jarní výstava v Lysé nad Labem láká návštěvníky. Zdroj: Archiv ireceptar.cz

 Anabelle Koupit můžete i sadbu brambor. Zdroj: Archiv ireceptar.cz Návštěvníci se mohou těšit na zahradnické trhy, kde budou mít možnost nákupu jak rostlinný materiál, tak potřeby a pomůcky pro zahradu. V prodeji budou okrasné i ovocné dřeviny, růže, cibuloviny, osiva, sadba, balkonové rostliny, jahodníky či trvalky, skleníky, pařníky, zahradní nábytek, pergoly i zahradní technika od několika prodejců.

Výstavu obohatí již 17. ročník aranžerské soutěže Polabský motýl 2017 na téma „František Antonín Špork“. Tato soutěž proběhne 22. 3. a je určena především mladým talentům z řad studentů odborných škol a učilišť.

Na své si přijdou také milovníci koní. Foto: Kateřina Navojová Na své si přijdou také milovníci koní. Foto: Kateřina Navojová Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Jarní výstava Zemědělec a Jaro s koňmi pro je otevřena od středy 22. do neděle 26. března vždy 9-17 hodin. Více informací na www.vll.cz

Akční letáky