obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Vánoční soutěž Receptáře: Vypečené cukrování 2018

Máte oblíbený recept na vánoční cukroví a rádi pečete? Zapojte se do tradiční soutěže časopisu Receptář Vypečené cukrování a utkejte se s dalšími účastníky.

vánoční cukroví Různé druhy vánočního cukroví Zdroj: Archiv ireceptar.cz Stále ještě se můžete zapojit do naší soutěže. Stačí do 13. prosince doručit deset identických vzorků jednoho druhu cukroví na adresu Výstaviště Lysá nad Labem. Soutěž Vypečené cukrování pořádá Výstaviště Lysá nad Labem ve spolupráci s redakcí hobby magazínu Receptář.

Kdo se může zúčastnit?

Každý, kdo ve stanoveném termínu na adresu výstaviště doručí 10 identických vzorků jednoho druhu cukroví. Soutěžit můžete s více druhy, vždy je však třeba dodat 10 vzorků.

Vyhodnocení soutěže

Všechny přijaté soutěžní vzorky nejprve posoudí odborná porota, jmenovaná pořadateli. Úkolem porotců bude vybrat nejchutnější a nejkrásnější cukroví pro finále.

  • Uzávěrka soutěže: 13. prosince 2018

Kam a jak soutěžní vzorky doručit?

Cukroví dobře zabalte do krabičky, aby nedošlo k jeho poškození. Vzorky můžete přinést osobně na výstaviště nebo zaslat poštou.

  • osobní předání: na informačním stánku výstaviště v Lysé nad Labem v době konání trhů. Využít můžete Mikulášské trhy (30.-2.12.) nebo Stříbrné trhy (7.-9.12.).
  • poštou na adresu: VLL − Masarykova 1727, 289 22 Lysá nad Labem

Veřejné finále soutěže Vypečené cukrování

V sobotu 15. prosince ve vánočním programu časopisu Receptář (začátek ve 13 hodin) na výstavišti v Lysé nad Labem. V té době tam budou Zlaté trhy (14.-16.12.).

Pro vítěze máme připraveny ceny Pro vítěze máme připraveny ceny Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Všichni finalisté obdrží roční předplatné časopisu Receptář.

  • 1. místo Smoothie mixér
  • 2. místo Třípatrový stojan na cukroví
  • 3. místo Malá kuchyňská váha

Případné dotazy zodpoví: za výstaviště Jitka Soldátová, telefon 724 395 810

Pozvánka na finále soutěže Vypečeného cukrování Pozvánka na finále soutěže Vypečeného cukrování Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Receptář zve na Mikulášské trhy v Lysé

Mikulášské trhy se uskuteční na výstaviště Lysá nad Labem od pátku 30. 11. do neděle 2. 12.2018 od 9 do 17 hodin. Na stánku Receptáře najdete inspiraci na vánoční dárky pro své blízké. Máme pro vás kromě produkce časopisu Receptář připravené speciálně zvýhodněné předplatné časopisů Receptář, Gurmet, Kreativ a Dům a zahrada s hodnotnými dárky.

Nabídka výhodného předplatného našich titulů Nabídka výhodného předplatného našich titulů Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Akční letáky