Čtenáři si měsíčník oblíbili jako zkušeného parťáka pro své hobby, ale zrovna tak ho mnozí využívají pro první zorientování ve své nové zálibě.

Receptář přináší inspiraci pro dům, byt a zahradu, tipy pro zdraví, recepty, chovatelské zkušenosti, reportáže o šikovných lidech, rozhovory, čtenářské rady a další informace pro volný čas.

Receptář a jeho speciály si lze objednat elektronicky výběrem z variant:

Varianta předplatného Finanční výhodnost
1. Roční předplatné - obdržíte 12 x časopis Receptář a navíc vám k tomu přidáme 4x Speciální vydání: Velikonoce, Léto, Podzim a Vánoce. Dostanete 16 vydání časopisu, ale zaplatíte pouze 12.
2. Čtenáři si také mohou předplatit tři nejbližší vydání Receptáře se speciálem. Pokud máte SIPO můžete si rozdělit platby na čtvrtletí a obdržíte vždy 3 x Receptář a 1x Speciál dle daného ročního období. Ve srovnání s přímým nákupem získáte speciál zdarma.

Významnou výhodou všech variant i úsporou času je jistota doručení Receptářů do vaší poštovní schránky. Receptář sice bývá počátkem měsíce na pultech novinových stánků, ale jistotu, že ho seženete později, na chalupě nebo během dovolené, zajistí jen předplatné.

Co je SIPO?

  • Na základě vámi vyplněného SIPO čísla požádáme o platbu prostřednictvím VAKUS a platba se objeví na zúčtování vašich SIPO plateb.
  • Každý rok nebo každé 3 měsíce vám budeme účtovat částku odpovídající vámi zvolené variantě předplatného a pravidelně zasílat časopis na uvedenou adresu.
  • V případě, že platba nebude povolena nebo zúčtována, bude předplatné ukončeno.

Mohu hradit on-line?

Předplatné můžete zaplatit prostřednictvím platební brány Go Pay G. Po elektronickém odeslání objednávky předplatného s online platbou se vám zobrazí možnosti dalšího postupu: Buď zaplatíte svou platební kartou, nebo online bankovním převodem ze svého účtu v uvedených bankách (KB, RB, mBank, Fio banka), případně z GoPay účtu.

  • Při platbě kartou nezapomeňte uvolnit limity platební karty, z bezpečnostních důvodů bývají nulové.

Pro elektronickou objednávku tištěného Receptáře a také pro platby online potřebujete mít svou e-mailovou adresu.

Využijte rychlé objednávky prostřednictvím internetového Receptáře!

Více informací: 272 015 020

e–mail: receptar@mojepredplatne.cz

Objednat předplatné Receptáře

Odpovědi na nejčastější otázky nových předplatitelů Receptáře

Kdy Receptář vychází?

Receptář je měsíčník a vychází vždy prvního v měsíci. Nové vydání se však začíná prodávat s ohledem na kalendář pracovních dnů. Tedy buď jeden, dva či tři dny před prvním dnem v měsíci, nebo den dva po něm. Předplatitelé dostávají Receptář tak, aby ho v prvních dnech daného měsíce měli doma.

Co se stane po vyplnění a odeslání objednávky?

Pokud jste zvolili způsob platby online, po objednání časopisu vstoupíte do tzv. platební brány Go Pay G. Zde se vám zobrazí možnosti dalšího postupu:

Při platbě kartou nezapomeňte aktivovat platby kartou po internetu, resp. změnit limity platební karty! Kvůli ochraně účtu bývají nulové.

  • Buď zaplatíte platební kartou,
  • nebo online bankovním převodem ze svého účtu v uvedených bankách (KB, RB, mBank, Fio banka), případně z GoPay účtu.

Chcete-li platit složenkou nebo fakturou, přijde na vaši poštovní adresu obálka se složenkou nebo fakturou. Po zaplacení uvedené částky začnete od nejbližšího možného termínu dostávat Receptář.

Od kdy začnu dostávat Receptář?

Když zaplatíte složenkou a peníze nám dojdou do 15. dne v měsíci, dostanete hned nejbližší Receptář, tedy Receptář následujícího měsíce.

  • Například když peníze přijdou 14. listopadu, vy dostanete 1. prosince Receptář č. 12.

Prosíme, cokoliv kolem předplatného řešte pouze na adrese receptar@mojepredplatne.cz či na telefonu 272 015 020.

Pokud peníze dojdou po 15. dni v měsíci, můžeme vám Receptář začít zasílat až od dalšího následujícího měsíce (tedy v našem příkladu od ledna).

  • Někdy lze Receptář takzvaně doslat — to když přijde platba dva až pět dnů po 15. v měsíci, pak dostanete Receptář zpravidla do deseti dnů následujícího měsíce. (V našem příkladu takto: Platba dojde do 19. ledna, vy dostanete již únorový Receptář, ale až 8. února).

A co dárek k předplatnému?

Když si Receptář předplatíte, tak získáte dárek (například knihu, záleží na aktuální nabídce). Dárek přijde na vaši poštovní adresu, tedy tam, kam vám bude docházet i Receptář.

Nabídka předplatného s dárkem bývá platná v limitovaném množství. Jakmile jsou dárky rozebrány, změní se i aktuální nabídka uvedená v internetové objednávce předplatného.

Pozor — na balíčku nemusí být uvedeno slovo Receptář. Naše společnost se jmenuje TARSAGO Česká republika. Nedejte se tím zmást a takový balíček přijměte.

  • Nově objednaný časopis i dárek přijdou na vaši adresu až po zaplacení předplatného.

Jak je to s darováním předplatného?

Darovat lze předplatné na dvanáct měsíců. Platit můžete:
• bankovním převodem,
• platební kartou po internetu,
• složenkou.

Vyplníte formulář Adresa objednavatele (to jste vy) a zatrhnete Darovat předplatné. Otevře se formulář Adresa příjemce. Vyplníte potřebné údaje, kliknete na tlačítko Objednat.

Kdo si zvolil platbu složenkou, vyčká, až mu ji pošta doručí.

Při volbě online platby se vám po objednávce zobrazí tlačítko Zaplatit online. Po kliknutí vstoupíte do zmíněné platební brány Go Pay G a předplatné zaplatíte buď platební kartou, nebo online bankovním převodem, jak je popsáno výše.

Po uhrazení předplatného vám zašleme aktuálně uvedený dárek pro předplatitele (například knihu, zahradní nářadí) a obdarovaný začne dostávat Receptář.

Dárkový certifikát můžete vytisknout kdykoliv ZDE.