obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Vybavte si kuchyň z pohodlí vlastního domova

Pořídit si kuchyň svých snů může být mnohem jednodušší, než se zdá. Při nákupu nábytku on-line ušetříte nejen práci, ale i peníze.

[Komerční prezentace]

Kuchyň obvykle vybíráme na několik let. I proto opravdu si často dáváme hodně záležet na tom, jak bude vypadat. Pro mnoho lidí to znamená obrovskou ztrátu času a hodně námahy. Může to tak být, ale mnoho věcí si lze usnadnit. Napadlo vás místo obcházení studií a obchodů prostě sednout k internetu?

Uspořený čas i peníze

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz Nakupování on-line není pro Čechy už žádnou novinkou. Mnoho lidí již zjistilo, že jim tenhle způsob může ušetřit hodně času a nakonec i peněz. V poslední době si už běžně objednáváme přes internet i oblečení nebo dokonce potraviny. Přesto trochu váháme s tím, podobně si pořídit věci, které se na dálku kupují velmi dobře, jako jsou třeba kuchyňské vybavení, tedy jednotlivé spotřebiče, talíře, příbory, textil nebo jídelní stoly a židle. Výhodou je, že dnešní technologie již umožňují si zboží na internetu opravdu dobře prohlédnout a dokonce si i třeba vlastní kuchyň ve virtuálním prostoru sestavit.

Jedním z důvodů, proč je internetové nakupování tak populární, jsou i nižší ceny. Ve srovnání s kamennými obchody lze obvykle ušetřit poměrně značnou sumu. A u toho to ještě nemusí končit, využijete-li služeb některého ze slevových serverů. Dobrým výchozím místem je portál Kuponer.cz, který shromažďuje slevové kupóny, sami velmi rychle zjistíte, že různé cenové akce nabízí obrovské množství e-shopů, z nichž na mnohých naleznete právě vybavení do kuchyně! Stačí si tedy pouze vybrat a jednoduše objednat to, co aktuálně potřebujete. 

Jak správně vybavit kuchyň (a bez rizika)?

Jednotlivé spotřebiče a nábytek by pochopitelně měly vizuálně ladit jak mezi sebou navzájem, tak s kuchyňskou linkou, barvou stěn apod. To ale neznamená, že vše musí vypadat stejně. Samozřejmě si můžete pohrát s kontrasty a vytvořit si tak originální prostor pro přípravu pokrmů. Pokud tedy budete nakupovat na internetu, rozhodně se zaměřte na obchody, které mají ke každému produktu dostatek fotografií, abyste nepořizovali příslovečného „zajíce v pytli“.

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz Samozřejmě, že nakupování na internetu má i své stinné stránky. Při osobní návštěvě obchodníka obvykle rychle zjistíte, jestli je důvěryhodný nebo ne. I když i tady může dojem klamat. Na internetu to může být trochu složitější, i když dnes lze díky vyhledávačům a sociálním sítím rychle ověřit zkušenosti jiných nakupujících s konkrétním obchodníkem. Rozhodně se vyplatí spíše než na úplně nejnižší cenu vsadit na vyzkoušené obchody, které zaručí, že nedojde k žádnému problému s dodávkou zboží.

Sázka na velké a známé obchodníky je v tomto případě obvykle sázkou na jistotu. Navíc zjistíte, že právě tyto obchody nabízejí spoustu cenových akcí. Slevové kupóny na Mall.cz lze např. uplatnit na bílou techniku a slevový kód na Alza.cz vám může rovněž pomoci sehnat relevantní výrobky. Získat kuchyň svých snů zkrátka nemusí být spojeno s nekonečným obíháním obchodů, které skončí zruinováním rodinného rozpočtu.

obrázek z archivu ireceptar.cz obrázek z archivu ireceptar.cz Zdroj: Archiv ireceptar.cz Tip na závěr

Máte už vybavenou kuchyň? Ušetřit při nákupu na internetu můžete i jinde. Co si třeba vybrat nějakou kosmetiku se slevovým kódem na Parfums.cz nebo třeba elektroniku či vybavení domácnosti. Se slevovým kupónem Kasa.cz ušetříte také.

 

Akční letáky