obrázek z archivu ireceptar.cz
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Začal stavební veletrh For Arch

Na veletrhu stavebnictví For Arch 2008, který trvá do soboty, najdete i stánek Receptáře. Za výhodné ceny si můžete koupit všechna čísla časopisu z loňského a letošního roku stejně jako Speciály Receptáře či Recepty Receptáře. Stánek (č. 15) najdete v hale číslo 3. A co všechno je na veletrhu letos k vidění?

Do soboty 27. 9. probíhá na pražském výstavišti v Letňanech stavební veletrh For Arch 2008. Své nabídky tu představí tisícovka vystavujících firem ze všech oblastí stavebnictví – od realizace staveb, stavební řemesla a stroje, stavební materiály, přes střechy, fasády, obklady, dlažby, dveře, vrata, okna, schody, vytápění, klimatizaci, koupelny, bazény, sauny, až po vybavení interiéru.

Na 19. ročníku veletrhu For Arch se objeví řada novinek. Například

  • kotel na dřevěné brikety a polena firmy Atmos s účinností přes 90 %,
  • infračervený topný panel firmy Aqua program v podobě obrazu,
  • bezpečnostní žaluzie od Schenker Storen odolné i vůči vichřici,
  • protisluneční plachta od Plaspack Netze, unikátní stínící system,
  • interiérové dveře Flat Flower firmy KTC International s barevnými květy,
  • domovní videoalarm napojený na internet nebo mobilní telefon aj.

Na veletrhu stavebnictví For Arch 2008, který trvá do soboty, najdete i stánek Receptáře. Za výhodné ceny si můžete koupit všechna čísla časopisu z loňského a letošního roku stejně jako Speciály Receptáře či Recepty Receptáře. Stánek (č. 15) najdete v hale číslo 30.

Otevřeno je od  10 do 18 hodin, v sobotu do 16 hod. Doprava metrem C do stanice Letňany.

Vstupné 150 Kč, pro zaregistrované po internetu: 120 Kč, pro studenty a důchodce 70 Kč, rodinná vstupenka 300 Kč, dítě do 15 let 10 Kč, Pro školy se seznamem studentů, parkovné 150 Kč, katalog veletrhu 100 Kč.

Akční letáky