Hlasujte v anketě Čtenáři Receptáře doporučují. Čeká na vás zajímavá odměna.
Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Zaujala vás edice Levná a zdravá zelenina? Můžete ji mít zdarma

Je tady podzim a sním i další ročník již tradiční ankety Čtenáři Receptáře doporučují. Časopis Receptář ocenění těm výrobcům, které jako nejdůvěryhodnější zvolí naši čtenáři. Aby se vám lépe hlasovalo, pro každého, kdo vyplní anketu, tu máme nejnovější knížku z edice Receptáře.

Kolem časopisu Receptář je mnoho odborníků a expertů. Spousta časopisů pořádá různé odborné ankety a předává ocenění vybraná „odbornou porotou“. Jenže když na to přijde, těmi největšími odborníky jste vlastně vy, naši čtenáři.  Vy se přece s výrobky různých značek potkáváte denně na svých zahrádkách. Čtenáři Receptáře doporučují Čtenáři Receptáře doporučují Zdroj: Archiv ireceptar.cz

Používáte nářadí, vybíráte hnojiva a postřiky. A protože časopis Receptář vždy stál a stojí na zkušenostech, nápadech a znalostech svých čtenářů, je tady anketa Čtenáři Receptáře doporučují.

V ní jste vy odbornou porotou. Pomozte nám proto najít ty nejdůvěryhodnější značky na našem trhu. Ty produkty, kterým díky dobrým zkušenostem nejvíce věříte. Jak to udělat? Stačí vyplnit anketu na adrese:

http://www.ireceptar.cz/ctenari-doporucuji/.

 

Hlasujte v anketě Čtenáři Receptáře doporučují. Čeká na vás zajímavá odměna. Hlasujte v anketě Čtenáři Receptáře doporučují. Čeká na vás zajímavá odměna. Zdroj: Archiv ireceptar.cz Jako poděkování je pro všechny, kteří anketu vyplní, a zanechají nám na sebe kontakt, připravena nejnovější kniha z Edice Receptáře Levná a chutná zelenina (více zde). A dokonce ani nemusíte vyplnit všechny položky.

Akční letáky