Zdraví

Nic není na světě důležitějšího než zdraví

Horoskop zdraví: Jaké neduhy vás čekají v průběhu června?

Nic není na světě důležitějšího než zdraví, proto je nutné, abyste se o něj náležitě starali a snažili se o své tělo pečovat tak, aby bylo co nejdéle fit, svěží a plné sil. V dnešní nelehké době to chce hlídat ještě o fous víc. Bohužel však existují takové neduhy, kterým se zabránit ve vašem případě nedá, díky našemu horoskopu se na ně ale můžete alespoň připravit.
Na složení zubní pasty většinou nehledíme.

Jak vyrobit domácí zubní pastu z jedlé sody: Účinná, levná a hlavně bez chemie

Mnozí z nás už dnes bedlivě pročítají složení potravin, málokoho ale napadne podívat se na ingredience zubní pasty, kterou vkládáme do úst minimálně dvakrát denně. Je pravda, že pastu na zuby běžně nekonzumujeme, takže chemikálie v ní obsažené nás nemohou zase tak ohrozit. Kdo si však potrpí na přírodní produkty, možná hledá alternativu.
Přechod patří k obávaným, protože je nejméně příjemným obdobím v životě ženy

Přechod a hubnutí po padesátce, jaké bylinky vám pomohou zhubnout i s návaly

Přechod patří k obávaným, protože nejméně příjemným obdobím v životě ženy. Téměř každá žena se v té době potýká s různými fyzickými i psychickými obtížemi. Věk však nejde zastavit, proto přechod a následná menopauza přijdou ke každé z nás. Naštěstí se můžeme obrátit pro pomoc k přírodě. Co nám pro tuto příležitost nabízí?