Zdraví

Pokud vás začne píchat v boku, tělo vám chce dát najevo, že něco není v pořádku.

Píchání v boku při běhán či rychlé chůzi: Vyhnout se mu je snadné, když víte jak

V životě to jistě zažil každý z nás. Ať už to bylo během školních let při tělocviku, nebo jste nedávno s během začali. Nepříjemné píchání v boku důvěrně znají ze svých začátků i zkušení běžci, kteří si tento obtěžující stav pamatují ze svých prvních běhů či rychlých chůzí. Co s tím a jak píchání v boku předcházet?
Už žádné svalové křeče a otoky, pomůže vám čaj se slupek cibule.

Trpíte křečemi v nohou. Úplně jednoduše vám pomůže cibule

Považujete cibulové slupky za odpad a prostě a jednoduše vždy skončí v koši nebo v lepším případě na kompostu? Nedělejte to, zbavujete se cenného materiálu, který se dá ještě skvěle využít. Slupky totiž obsahují speciální látky, které jsou prospěšné lidskému tělu. Jak a k čemu můžete smysluplně využít vrchní vrstvu cibule? Zbaví vás nejen nepříjemných křečí, ale je to i skvělý antioxidant.
Jak léčit bolest v krku? Přírodní prostředky jsou často lepší než chemie.

Jak si poradili naši předci s bolestí v krku: Přírodní způsoby lepší než chemie

Dny plné slunce a letní pohody jsou letos už fuč, to je jisté. Na srdci však zahřálo i nádherné babí léto a počínající podzim. S nastupujícím sychravým počasím se objevují i nějaké ty virózky a bolesti v krku. Ale nemusí to být hned tak zlé, jak to vypadá. Domácí léčba, kterou ihned nasadíte, bývá často velmi účinná. Víme, co vám pomůže a uleví!