Zdraví

Jak na studené ruce a nohy?

Studené ruce po padesátce? V Itálii používají osvědčený babičkovský trik

Pokud patříte mezi ženy nad padesát a trápí vás dlouhodobě nejen studené ruce, ale i nohy, většinou se nemusí jednat o nic vážného. Někdy však může jít o signál jistých zdravotních potíží, a proto není od věci situaci vždy zkonzultovat s lékařem. V každém případě existuje pár triků, které vám v této situaci pomohou končetiny zahřát.
Jak správně sušit a používat šípky?

Mnoho lidí šípky suší i používá špatně a ničí jejich účinky. Neděláte to taky?

Nastalo období, kdy dozrává doslova vitamínový zázrak, který v přírodě není možné je tak přehlédnout. Jedná se o známé a nádherně červené plody šípkové růže. Jděte si nasbírat šípky, které jsou plné vitamínu C a mnoha dalších léčivých látek. Aby nedošlo k jejich zbytečné likvidaci, je dobré vědět, jak je správně sušit.
Vlasy jsou považovány za korunu krásy.

Proč si naše babičky jednou za čas myly vlasy roztokem s jedlou sodou

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy, a proto si jistě zaslouží tu nejšetrnější péči. Mnohé běžně dostupné prostředky z obchodů vaši hřívu často zatěžují, a dokonce i poškozují. Vyzkoušejte rady našich babiček. Používaly domácí ingredience, díky nimž se vašim vlasům vrátí jejich přirozená kvalita. Věděly, jaké zázraky umí například jedlá soda.