Zdraví

Tajemství dlouhověkosti Japonců spočívá ve stravě prospěšné pro střevní mikrobiom.

Tajemství dlouhověkosti Japonců: Starají se o svá střeva! Dělejte to jako oni

Po pevném zdraví touží každý člověk a odpradávna se hledá elixír dlouhověkosti. Možná jej máme celou dobu skoro přímo pod nosem, nebo tedy o kousek níž. Stále více vědců se přiklání k tomu, že kondice našich střev a bakteriální osídlení mohou za kvalitu našeho zdraví. Ostatně tuto myšlenku potvrzuje i životní styl Japonců, kteří se o svá střeva skutečně starají a jejich zdraví je pevné. Nechte se jimi inspirovat!
Šťáva z červené cibule skvěle zlepšuje kvalitu vlasů.

Šťáva z červené cibule je zdravotní zázrak na vlasy. Jak ji správně použít?

Krásné vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Ne vždy jde ale vše podle plánu a občas nadělají vlasy starostí víc, než je zdrávo. Jakmile se dostanete do období plného stresu, zdravotních potíží, anebo stačí i jen spánkový deficit nebo uspěchaný styl života, zákonitě se to někde projeví a velmi často jsou indikátorem právě vlasy. Jak jim dopřát péči a výživu, aby rostly a byly plné života? Zkuste šťávu z červené cibule, má na vlasy skvělé účinky. Jaké?
Nejde vám hubnout a přitom se neflákáte? Podívejte, co radí profíci.

Nemůžete zhubnout, i když se strašně snažíte? Možná právě v tom je ten problém!

Víte, že hubnutí není nic snadného, a už dopředu se obáváte toho, že to nezvládnete? Nebo se ne a ne dostat na ta správná čísla na váze, přestože se snažíte správně jíst i hýbat. Hubnutí spočívá nejen v pochopení toho, jak docílit energetického deficitu, ale také v duševním rozpoložení. K hubnutí musíte přemluvit hlavně hlavu! Jak na to? 
Při intenzivním uklízení spálíte až 1000 kJ!

Žebříček jednoduchých činností, při nichž se nejvíce hubne. Budete překvapeni!

S teplými dny se problematika hubnutí skloňuje stále častěji. Ladné křivky a vysportované tělo již dávno není jen přáním ženské části populace. Úspěšnost ve shazování přebytečných kilogramů je ale různá. Dost možná kvůli stále se opakujícím chybám. Přitom nic není nemožné a hubnutí nemusí být strašákem. Pojďte se s námi podívat na jednoduché zásady a činnosti, při nichž půjdou kila dolů. Při čem se nejvíce hubne?
Jaké příznaky spojují nepovedené pokusy o hubnutí?

Jen jeden z pěti lidí dokáže úspěšně zhubnout: 5 znaků, že vaše hubnutí selže

Hubnutí není žádná legrace. Dnes a denně se můžete dočíst o jedinečných dietách, téměř zázračných potravinách, jednoduchých cvicích či hubnutí bez práce. K vytoužené tělesné váze či menší konfekční velikosti můžete vyrazit několika směry. Víte, kterých pět znaků prozradí už teď, že se kýžené výsledky nedostaví a vaše hubnutí nefunguje?